poster

Novoty (TV pořad)

Komedie

Česko, 1997, 26x 45-90 min

Režie:

Jiří Adamec

Scénář:

Petr Novotný

Hrají:

Petr Novotný, Josef Alois Náhlovský, Karel Gott, Petr Kotvald, Jiřina Bohdalová, Václav Faltus, Jan Nedvěd, Jiřina Jirásková, Pavlína Filipovská, František Nedvěd, Milan Dufek, Jiří Veisser, Pavel Brümer, Tomáš Linka, Jan Turek, Robert Moucha, František Pátek, Marian Labuda st., Leona Machálková, Lenka Filipová, Daniel Hůlka, Marek Eben, Ilona Csáková, Karel Šíp, František Ringo Čech, Jan Rosák, Zbyněk Merunka, Věra Martinová, Jan Kalousek, Jiří Suchý, Jan Čenský, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Pavel Bobek, Marie Rottrová, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Josef Mladý, Iveta Bartošová, Eva Pilarová, Richard Müller, Jiří Pecha, Kateřina Kornová, Pavel Zedníček, Miroslav Žbirka, Michal Prokop, Daniel Nekonečný, Josef Kobr, Jana Kratochvílová, Dara Rolins, Petr Spálený, Petr Janda, Ladislav Chudík, Josef Vinklář, Andrea Čunderlíková, Janek Ledecký, Oldřich Říha, Jiří Šindelář, Josef Dvořák, Pavel Dostál, Milan Kňažko, Josef Vojtek, Hana Buštíková, Dana Vlková, Martin Kocián, Václav Jelínek, David Škach, Aleš Lehký, Lucie Vondráčková, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Ladislav Křížek, Branislav Polák, Jan Vančura, Sabina Laurinová, Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Zdena Studenková, Petra Janů, Václav Postránecký, Luděk Sobota, Jana Štefánková, Bára Štěpánová, Roman Skamene, Jiří Krytinář, Jitka Molavcová, Kateřina Brožová, Lenka Šindelářová, Martin Maxa, Karel Zich, Zlata Adamovská, Radek John, Vlastimil Harapes, Helena Vondráčková, Václav Neckář, Jiří Wimmer, Michal David, Karel Černoch, Petr Muk, Chris Rea, Jakub Smolík, Milan Špalek, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Gabriela Goldová, Bohouš Josef
 • Danulinda
  odpad!

  Petr Novotný je typickým příkladem toho, jak velmi nízko je kvalita naší kultury, když se takový budižkničema může dostat do televize a ještě se snažit svými trapnými a ubohými řečmi pobavit publikum. Nejen že působí dojmem naprostého slizáka, ale ještě se nestydí zvracet z úst takové s prominutím sračky a brečet u toho smíchy sám nad sebou, jak že to ale hlásí. Je mi z toho smutno, kam až je schopna se naše televizní produkce vydat. Čest a sláva opravdovým komikům jako byli pan Sovák, Menšík apod. a hanba takovým, jako je Novotný a jemu podobní nýmandi.(6.3.2011)

 • andyrespekt
  odpad!

  Upocený prase Novotný se postavilo před diváky, zplodilo nějaký hovno, přičemž se začal smát jak prase a celý sál jak opičky taky. Divák si pak doma u televize s gambáčem v ruce myslel o jakou se jedná zábavu a takhle dal Vláda Železný prazáklad primitivní zábavě, která ho stála minimum peněz, ale prostýmu lidu to stačilo. To prase Novotný, na němž je vtipný jenom jeho pot a prasečí zjev, se tak stal národní celebritou a v různých mutacích nás díky tomuto pořadu obtěžuje dodnes...(19.2.2012)

 • Drom
  odpad!

  Ač název pořadu cosi evokuje, nic nového nepřinesl, jen trochu olezlého Petra Novotného, co vypadá jako koule, mluví jak retard a je na to hrdý. Nic, krom novinek, kde se zas choval jako debil a nějakých nesouvislých a stěží vtipných blábolů, tam nikdy nebylo. A i to málo dokázal mistr trapnosti rozředit na minimálně 45 minut. Vskutku bravurní výkon a když náhodou došla surovina, jistil to ze spodních hladin IQ pan Náhlovský s obdobnou salvou zábavnosti. Já myslím, že ty dva by ze ZOO už pouštět neměli, nic proti opicím, ale aby to volně pobíhalo po ulici...(5.10.2013)

 • SeanLSD
  ***

  Novotný často opakoval, že ho považujú za čudného humoristu, lebo sa smeje svojim vlastným vtipom. No a to bol ten hlavný trik, prečo sa s ním smiali toľkí iní - a ja nezabudnem, ako radostne a hurónsky som sa sám zo začiatku rehotal a hútal nad tým, či niečo podobného zažijem na cestách ja sám... Neskôr to už bola opakovaná nuda, pravdaže, a ja som na svojich vlastných cestách zistil, že tajomstvo nie je v zažití, ale v podaní - a tiež sa na niektorých príhodách bavím dodnes, hoci vôbec neboli veselé...(4.10.2013)

 • FireTight
  *

  Zpocený Novotný, publikum schopné smát se každé kravině, koktající Náhlovský a vtipné scénky s Gottem... Říkejte si co chcete, ale já jsem se na Novoty svého času rád díval. Sice to je s odstupem času klasická televizní estráda (vtipná jenom výjimečně), ale co, nostalgie je zkrátka svině... Dám aspoň tu jednu hvězdičku.(30.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace