poster

Novoty (TV pořad)

Komedie

Česko, 1997, 26x 45-90 min

Režie:

Jiří Adamec

Scénář:

Petr Novotný

Hrají:

Petr Novotný, Josef Alois Náhlovský, Karel Gott, Petr Kotvald, Jiřina Bohdalová, Václav Faltus, Jan Nedvěd, Jiřina Jirásková, Pavlína Filipovská, František Nedvěd, Milan Dufek, Jiří Veisser, Pavel Brümer, Tomáš Linka, Jan Turek, Robert Moucha, František Pátek, Marián Labuda st., Leona Machálková, Lenka Filipová, Daniel Hůlka, Marek Eben, Ilona Csáková, Karel Šíp, František Ringo Čech, Jan Rosák, Zbyněk Merunka, Věra Martinová, Jan Kalousek, Jiří Suchý, Jan Čenský, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Pavel Bobek, Marie Rottrová, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Josef Mladý, Iveta Bartošová, Eva Pilarová, Richard Müller, Jiří Pecha, Kateřina Kornová, Pavel Zedníček, Miroslav Žbirka, Michal Prokop, Daniel Nekonečný, Josef Kobr, Jana Kratochvílová, Dara Rolins, Petr Spálený, Petr Janda, Ladislav Chudík, Josef Vinklář, Andrea Čunderlíková, Janek Ledecký, Oldřich Říha, Jiří Šindelář, Josef Dvořák, Pavel Dostál, Milan Kňažko, Josef Vojtek, Hana Buštíková, Dana Vlková, Martin Kocián, Václav Jelínek, David Škach, Aleš Lehký, Lucie Vondráčková, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Ladislav Křížek, Branislav Polák, Jan Vančura, Sabina Laurinová, Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Zdena Studenková, Petra Janů, Václav Postránecký, Luděk Sobota, Jana Štefánková, Bára Štěpánová, Roman Skamene, Jiří Krytinář, Jitka Molavcová, Kateřina Brožová, Lenka Šindelářová, Martin Maxa, Karel Zich, Zlata Adamovská, Radek John, Vlastimil Harapes, Helena Vondráčková, Václav Neckář, Jiří Wimmer, Michal David, Karel Černoch, Petr Muk, Chris Rea, Jakub Smolík, Milan Špalek, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Gabriela Goldová, Bohouš Josef
 • Boudyy
  **

  Včera po nějaké době opět viděno na nové televiznístanici TELKA. Při sledování mě přepadla nostalgie. No jo, devadesátky. Ta léta plná nadějí, kdy polovina republiky poslouchala Orlík, kdy byli v parlamentu SPR-RSČ, kdy stál ještě fotbal a skinheads za něco a kdy v televizi, která byla mimochodem ještě objektivní, kraloval Novotný. Velká škoda, že tato bouřlivá léta vystřídalo agonické milénium, jehož atmosféra pokračuje až doted´ a ze všeho se stala rutina, která před dekádou zmodernizovala během 2-3 let a kdo ví, jak dlouho nám ještě povládne. Devadesátky byly pecka, každý se v nich vyblbnul a má vzpomínky na celý život. A mezi ty vzpomínky patří i večery po práci strávené nad tímto pořadem. Ten sice nebl nic moc, ale vysílal se v oné době, kterou si všichni dobře pamatujeme kvůli mnoha jejím specifikům. A tím je pořad kouzelný.(23.2.2013)

 • Jello Biafra
  odpad!

  Megatrapná šaráda, kde sa upotený Petr Novotný snažil o humor. Občas prihodil nejakú rodinnú historku či scénku, kde sa predvádzal v prevleku. Snáď v každom 3 diely tu šaškoval aj božský Kája v rôznych úlohách (napr. Ivan z Mrazíka). Samozrejme že jednotlivé fórky nemali žiadnu úroveň. Typická ukážka konzumnej nováckej zábavy.(6.7.2012)

 • _aandyy_
  *

  Já tuhle "show" sledovala jako docela malá holka s rodičema po sobotách... a občas se i smála, jenže on se postupem času smysl pro humor mění a já nejsem schopná odhadnout, jestli bych se vtípkům pana Novotného smála jako tehdy v ty sobotní večery kdysi před více než deseti lety. Ještěže Nova vyměnila takovéto estrády za filmy, ač často průměrné.(27.9.2010)

 • Snathoras
  odpad!

  Vyhlašuju soutěž...né že bych si myslel, že si tento koment někdy někdo přečetl (až na uživatele Bukk co mě stalkuje! xD)...ale soutěž se jmenuje "Nejtrapnější vtip Petra Novotného"...oo ano slyšíte dobře! A o co se bude hrát? Třeba o vymazávač paměti na tyto trapné fórky...tak tu je můj kandidát: Tělo mělo revoluci a řídil ji mozek. Nu a na poradě se mozek postaví a povídá: "Tak teď se zeptám kdo z vás co chce, at za to můžeme bojovat...tak tedy Záda máte slovo " Záda zuboženě řekly "Chtělo by to lááázně"...Mozek: "Okey, ted Srdce"...Srdce si tak vyšlo a řeklo "No, chtělo by to trošku víc odpočinku no". A mezitím se ozvalo "CHTĚLO BY TO LÁÁZNĚ". Mozek: "Ticho Záda!...Okey, Játra?"...Játra: "No chtělo by to přestat s tím chlastem no". A mezitím se ozvalo "CHTĚLO BY TO LÁÁZNĚ". Mozek: "Ticho Záda!...Dobrá připomínka Játra...tak co vy Plíce, co chcete vy?". ...Plíce se postavily a řekly: No chtělo by to přestat s kouřením no" A mezitím se ozvalo "CHTĚLO BY TO LÁÁZNĚ". Mozek: "No tak sakra bude už tam vzadu ticho?!...Tak a teď se všichni postavte...no a Záda taky!" ...a Záda na to: Vždyť to říkám...nejde to...Chtělo by to lázně". (smích!) myslím, že jsem vyhrál no...tuhle sračku nepřebijete xD(31.3.2013)

 • FireTight
  *

  Zpocený Novotný, publikum schopné smát se každé kravině, koktající Náhlovský a vtipné scénky s Gottem... Říkejte si co chcete, ale já jsem se na Novoty svého času rád díval. Sice to je s odstupem času klasická televizní estráda (vtipná jenom výjimečně), ale co, nostalgie je zkrátka svině... Dám aspoň tu jednu hvězdičku.(30.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace