Reklama

Reklama

Novoty

(pořad)
Česko, 1997, 26x 45-90 min

Režie:

Jiří Adamec

Scénář:

Petr Novotný

Účinkují:

Petr Novotný, Josef Alois Náhlovský, Karel Gott, Petr Kotvald, Jiřina Bohdalová, Václav Faltus, Jan Nedvěd, Jiřina Jirásková, Pavlína Filipovská (více)

Obsahy(1)

Zábavná show Petra Novotného s mnoha převleky, historkami z rodinného prostředí a hosty v neuvěřitelných situacích. (oficiální text distributora)

Recenze (98)

Mark1983 

všechny recenze uživatele

Dnešní mladá generace má zcela odlišný smysl pro humor,jelikož doba jde dopředu,jak se říká,ale kvůli tomu nemusím odpadovat to,co se líbilo lidem dříve,a já patřím k lidem,kterým se ty staré pořady líbily a pořád líběj.Novoty a Dobroty jsou podle dnešní mladé generace trapné,ale hlavně,že není trapné fetovat,roznášet smrtelné nemoce,zadlužovat se až do stropu,smát se druhému neštěstí a nadřazovat se nad ostatními. ()

castor odpad!

všechny recenze uživatele

Už tehdy léta páně 1997 právě Novotný dal směr pokleslé zábavě, která v nejrůznějších mutacích opanuje už vlastně všechny naše televize (mnohdy bohužel včetně té veřejnoprávní) a neví, kdy přestat. A nemůžu si nerýpnout.. „Bavič“ Novotný dal totiž světu televizní zábavy i svého povedeného synka, neuměla, který v upoceném duchu svého otce si hrál nejprve na barmana, a teď to zkouší jako celebrita.. ()

Reklama

fleker 

všechny recenze uživatele

Jedna taková zajímavost, ti z vás kteří pozorně sledovali každé novoty si určitě všimli, že se diváci často smáli naprostejm novotnýho (jizva na čele od svrabu) kravinám..to bylo způsobeno kvalitní prací střihače, kterej v jednom svěltým momentě, kdy se pár lidí skutečně něčemu zasmálo, posbíral záběry z těch 30 kamer v hledišti a každý dvě minuty tam sázel jeden záběr právě z týhletý světlý pětivteřinky, pokaždý ale jinýho člověka, takže to vypadalo že Petr I. Natlučený disponuje humorem ...další věc co jste možná nevěděli je ta, že první řada diváků si musela po příchodu do sálu povinně sundat ponožky a nechat si zavřít nohu do takové kovové klícky, pod níž byl připojenej takovej mechanismus s husím pírkem, který po každé když P. něco řek, toho diváka lechtal na chodidle, tohle všechno měla nova promyšlený, věřte mi nebo ne, ale raději ano, takže divák se musel smát i kdyby nechtěl, a divák většinou nechtěl...a z toho taky vzniklo ono známé úsloví "smáli se, až jim tekla krev z holení" (důchodci vědí)...no, a aby toho nebylo málo, tak ke konci už tam Novotnému lidi přestávali chodit, protože ty původní diváci už tak nějak chodit nemohli, a zbylí důchodci byli diabetici, a ty si nožičky pěkně hlídali, proto v těch novějších dílech už prakticky žádný diváci nejsou, vy to normálně asi nepotřehnete, ale ti co maj full HD tam skutečně při důkladným zkoumání uviděj, že na těch sedačkách jsou normální kartonový krabice.... a na stejným principu fungovalo třeba i chcete být milionářem, protože železnej si tuhletu metodu (on tomu říkal "kemerovej trick") nechal patentovat (Vladimírův II. patent, první byl zajíc Zaza), jenže v Chcete být milionářem to bylo s tím rozdílem, že několik kartonovejch krabic měli nejen jako diváky, ale i mezi soutěžícíma.....a v jednom díle se jedna ta kartonová krabice dokonce probojovala i do horkýho křesla a vyhrála, bylo to myslím něco kolem 3 milionů, ale o tom až někdy příště.. ()

Bukk odpad!

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla stalkovat uživatele Snathoras (pro jeho vlastní dobro), tak tady přidám dalších pár vtipů, které rozhodně nebudete chtít znát. Are you ready? 1) Sedí dvě holčičky na zídce, jedna je hodná a druhá zlá a obě plivají na lidi, co chodí kolem dole pod nimi. Zlá holčička se trefila 2x a hodná holčička se trefila 3x a tak zase jednou dobro zvítězilo nad zlem a to je dobře. 2) Canada - Quebec - a zelinářství - tam úplně nový obchodní příručí přiběhne vyděšený dozadu za šéfem a říká - šéfe, tam nějakéj vůl tam vpředu po mně chce půlku pomeranče. Najednou se otočí a vidí, že ten zákazník stojí hned za ním. Říká - ááá, tady pán by si vzal tu druhou polovinu. (salvy smíchu) ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Když byl tenhle pořad na vrcholu, tak jsem estrádní show měl za něco neskutečně odpudivého, čím jsem nadřazeně opovrhoval jako něčím primitivním, hloupým s primitivními a hloupými diváky ( podobný případ jako u Troškových filmů ), ale dneska zpětně musím dát dva body jako respekt k vytvoření komerčně úspěšného projektu , který udělal ze svého moderátora legendu televizní zábavy ... ikdyž estrádní, která je ukázkovým případem, kterým se straší . Dokonc i Kabáti, kteří dnes vyprodávají stadiony touto show začali pronikat do televize. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (2)

  • Hudebně estrádní pořad vznikl ještě v dobách, kdy byl Petr Novotný „spíkr“ country skupiny Zelenáči, dokonce se stal důvodem rozchodu s touto kapelou, protože moderátor nestíhal objíždět republiku se dvěma pořady a na vystoupení Zelenáčů dorážel pozdě a občas vůbec. (sator)

Reklama

Reklama