Novoty (TV pořad)

Česko, 1997, 26x 45-90 min

Jiří Adamec

Petr Novotný

Účinkují:

Petr Novotný, Josef Alois Náhlovský, Karel Gott, Petr Kotvald, Jiřina Bohdalová, Václav Faltus, Jan Nedvěd, Jiřina Jirásková, Pavlína Filipovská, František Nedvěd, Milan Dufek, Jiří Veisser, Pavel Brümer, Tomáš Linka, Jan Turek, Robert Moucha, František Pátek, Marián Labuda st., Leona Machálková, Lenka Filipová, Daniel Hůlka, Marek Eben, Ilona Csáková, Karel Šíp, František Ringo Čech, Jan Rosák, Zbyněk Merunka, Věra Martinová, Jan Kalousek, Jiří Suchý, Jan Čenský, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Pavel Bobek, Marie Rottrová, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Josef Mladý, Iveta Bartošová, Eva Pilarová, Richard Müller, Jiří Pecha, Kateřina Kornová, Pavel Zedníček, Miro Žbirka, Michal Prokop, Daniel Nekonečný, Josef Kobr, Jana Kratochvílová, Dara Rolins, Petr Spálený, Petr Janda, Ladislav Chudík, Josef Vinklář, Andrea Čunderlíková, Janek Ledecký, Oldřich Říha, Jiří Šindelář, Josef Dvořák, Pavel Dostál, Milan Kňažko, Josef Vojtek, Hana Buštíková, Dana Vlková, Martin Kocián, Václav Jelínek, David Škach, Aleš Lehký, Lucie Vondráčková, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Ladislav Křížek, Branislav Polák, Jan Vančura, Sabina Laurinová, Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Zdena Studenková, Petra Janů, Václav Postránecký, Luděk Sobota, Jana Štefánková, Bára Štěpánová, Roman Skamene, Jiří Krytinář, Jitka Molavcová, Kateřina Brožová, Lenka Šindelářová, Martin Maxa, Karel Zich, Zlata Adamovská, Radek John, Vlastimil Harapes, Helena Vondráčková, Václav Neckář, Jiří Wimmer, Michal David, Karel Černoch, Petr Muk, Chris Rea, Jakub Smolík, Milan Špalek, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Gabriela Goldová, Bohouš Josef
  • FireTight

Zpocený Novotný, publikum schopné smát se každé kravině, koktající Náhlovský a vtipné scénky s Gottem... Říkejte si co chcete, ale já jsem se na Novoty svého času rád díval. Sice to je s odstupem času klasická televizní estráda (vtipná jenom výjimečně), ale co, nostalgie je zkrátka svině... Dám aspoň tu jednu hvězdičku.(30.9.2010)

• mira007

Když byl tenhle pořad na vrcholu, tak jsem estrádní show měl za něco neskutečně odpudivého, čím jsem nadřazeně opovrhoval jako něčím primitivním, hloupým s primitivními a hloupými diváky ( podobný případ jako u Troškových filmů ), ale dneska zpětně musím dát dva body jako respekt k vytvoření komerčně úspěšného projektu , který udělal ze svého moderátora legendu televizní zábavy ... ikdyž estrádní, která je ukázkovým případem, kterým se straší . Dokonc i Kabáti, kteří dnes vyprodávají stadiony touto show začali pronikat do televize.(19.6.2019)

• Drom

Ač název pořadu cosi evokuje, nic nového nepřinesl, jen trochu olezlého Petra Novotného, co vypadá jako koule, mluví jak retard a je na to hrdý. Nic, krom novinek, kde se zas choval jako debil a nějakých nesouvislých a stěží vtipných blábolů, tam nikdy nebylo. A i to málo dokázal mistr trapnosti rozředit na minimálně 45 minut. Vskutku bravurní výkon a když náhodou došla surovina, jistil to ze spodních hladin IQ pan Náhlovský s obdobnou salvou zábavnosti. Já myslím, že ty dva by ze ZOO už pouštět neměli, nic proti opicím, ale aby to volně pobíhalo po ulici...(5.10.2013)

• Bukk

Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla stalkovat uživatele Snathoras (pro jeho vlastní dobro), tak tady přidám dalších pár vtipů, které rozhodně nebudete chtít znát. Are you ready? 1) Sedí dvě holčičky na zídce, jedna je hodná a druhá zlá a obě plivají na lidi, co chodí kolem dole pod nimi. Zlá holčička se trefila 2x a hodná holčička se trefila 3x a tak zase jednou dobro zvítězilo nad zlem a to je dobře. 2) Canada - Quebec - a zelinářství - tam úplně nový obchodní příručí přiběhne vyděšený dozadu za šéfem a říká - šéfe, tam nějakéj vůl tam vpředu po mně chce půlku pomeranče. Najednou se otočí a vidí, že ten zákazník stojí hned za ním. Říká - ááá, tady pán by si vzal tu druhou polovinu. (salvy smíchu)(31.3.2013)

• Smerfetka88

Uznávám argumenty, které se tady už objevily, že ve své době to bylo něco nového, originálního, neotřelého. Celovečerní show, kde vystupovaly hvězdy naše malého showbizu ale kazily dvě věci - první bylo to, že se člověk musel dívat na ty neskutečné záchvaty smíchu v publiku a u toho se divil, odkud že to je nahrané. A druhou věcí byl zpocený Novotný. Myslím, že když už chce člověk vystupovat před takovým publikem, tak by se měl buď vzdušněji obléknout, nebo požádat o klimu, popřípadě zahnat trému něčím ostřejším. Ale šaškovat na pódiu durch mokrý je neestetické....ne, je to hnusné! A to raději nekomentuju styl jeho humoru a blbé vtipy.(30.12.2011)