Komentáře uživatelů k TV pořadu (17)

• MikeCool

TV-pořad (Soutěž / Talk show). Myšlenka soutěže: výborný; Moderátor Hezucký: nedostačný. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) |(19.10.2013)

• Kothy

No to byla pěkná blbost uváděná Patrikem Hezuckým. S tím filmem to nemá vůbec nic společného. :D(26.4.2013)

• SOLOM.

Patrik Hezucký už nechtěl dělat jen kokotka u Gondíků a tak ještě než se natrvalo usadil s Marešem v rádiu, vrhl se na moderování vlastního „zábavního“ pořadu. Společnost mu samozřejmě dělal pošahaná Renata Kajdžas. No úplný průser to nebyl, ale tyhle ty návraty v době byly opravdu vtipné jen málokdy a to spíš ze strany hostů, kteří alespoň trošku okořenili dost unylou úroveň zábavy.(12.4.2018)

• L_O_U_S

O dobách (ne)dávno minulých víceméně nevážně. Znám i horší pořady a jsou i horší moderátoři, než je Patrik Hezucký. (966.)(13.8.2014)

• KajusaK

Prostě Hezucký je jeden z těch lepších komiků a tohle se celkem povedlo :) .. 2* :D)(9.9.2013)

• lskala

Jedna z možností (pokusů) pana Hezuského o vystoupení z Marešovo stínu. Výsledek nechám na Vás. 15% - 1*(11.12.2009)

• Paity

Patrik Hezucký na vrcholu své televizní trapnosti a stupidity, to vše podpořené TV Nova. Snad to nikdy nebudou reprízovat, ani na tom pošahaném TV Telka.(21.8.2013)

• marttaN

Jsem to teď vykopal někde na jutubu, Hezuckého mám docela rád, ale tohleto je STRAŠNÉ.... jedniná za Patrika(27.11.2012)

• m0lL!sS

Patrik Hezucký je sice showman, ale tohle mi absolutně nesedlo...Raději by se měl držet svého mladšího, ale za to zkoušenějšího kolegy. Vysílání na Evropě 2 je jeho šálkem kávy.(18.9.2010)

Když tento pořad porovnám s jinýma katastrofama, co český rybníček vydá, tak mi nepřijde tak hrozný. Je pravda, že pořad začal být koukatelnější až po příchodu Renaty Angelov, která tento pořád totálně vyšvihla a její převleky jsou neuvěřitelné, hlavně Slavěna Sličná je geniální a brečím u ní smíchy. první díl vůbec nezaujal, ale postupem času se viditělně zvedá popularita, které si mlžete všimnout vyššíma výhrama. Celkem příjemné jsou i náhledy na dobu před 30,40 lety, což vyplňuje i tu poučnou část pořadu. Hlavní vadou na kráse jsou některé rozhovory s celebritama, které jsou různorodé a pěvecká vystoupení alias otvíraní úst jako kapr s playbackem je na odchod na záchod. Suma sumárum celkem příjemný pořad pro odpočinek večer u televize, když nemáte náladu na film.(21.11.2013)

• sangrila

N e s n á š í m Hezuckého a jeho poblblou partičku.(1.3.2010)

• tsatsiki

ty zprávy v tom pořadu byly nudné, ale některé hlášky od Patrika byly dobré, ale tak průměrný pořad(28.9.2013)

• Bramboracek

Kromě scének Patrika Hezuckého a Renaty Kajdžas mi vznik tohoto pořadu přijde zbytečný.(28.6.2019)

• Raistlin22

Bez Patrika "Mrázka" Hezuckého by to byl čistý odpad.(27.8.2010)

• Eisenmann

Naprostá šílenost. Tu jednu hvězdu dávám jen Patrikovi Hezuckému za to, že se mu sem tam povede nějaká vtipná hláška a v jiných pořadech nebo na Evropě 2 vůbec nebyl špatný a za to, že se tam občas objevila nějaká přijemná osobnost. Jinak to byl ale krok do prázdna, čistá tragédie v typicky trapné estrádní režii Novy. Snad už nás nikdo nebude nečím takovým víckrát trápit. 5%(22.10.2012)

• Mark1983

Tak tohle mě zklamalo na celé čáře. Je to pořad o tom,jak chtějí zesměšnit dřívější dobu a přitom zesměšňují jen sami sebe. To je jen můj názor.(3.3.2015)

• ReMusiCZ

Dávám dvě hvězdy za samo o sobě dobrý nápad a obsazení moderátorů Patrika s Renatou, kteří z toho dělají zábavnou bejkárnu, ale celkově výsledné zpracování bylo takové nemastné, neslané, na úrovni českých zábavných pořadů z devadesátek, které z dnešního pohledu než vtipně působí spíš úsměvně, že jsme něco takového vůbec "hltali"... :)(28.5.2019)