J*A*S*M odpad!

Jednou věcí jsem si stoprocentně jistý - Ryan Nicholson musí být odporná oplzlá osoba, kterou bych v životě nechtěl potkat. Protože normální nechoromyslný člověk by filmy jako Live Feed, Gutterballs a nyní Hanger nenatočil. Zvlášť tenhle film mě skoro až urazil a zařekl jsem se, že od teď budu tento režisérský póvl ignorovat. Hodnocení samozřejmě odpad s vykřičníkem - snímek, který mi způsobil až fyzickou bolest, si nic jinýho nezaslouží. ()

ricci.s odpad!

Čo bol toto preboha za zázrak? Už dlho som tu nevidel horor, ktorý by mal takmer samé odpady, tak som si to náročky stiahol, už len preto, aby som mohol kúsok "podrýpnuť" a zlepšiť mu hodnotenie, lebo sa mi nechcelo veriť, že nejaký brutálny krvák si zaslúži "až" 5%. Žiaľ, asi v polovici som to vzdal. A to sa mi zase až tak často nestáva, že by som nejaký horor nedokázal dopozerať. Odporný film s nulovým dejom a najhoršími scénami a maskami, aké v hororovom svete existujú. Na toto fakt nemám nervy ani chuť. ()

Dellamorte

Na základe silného hodnotenia ( aj keď z celého osadenstva to videlo max 8 očí ) a plnokrvných argumentov , som sa rozhodla drgnúť reakciu. Je to síce totálny filmový výplach , no Ryan nie je idiot a ním nie som ani Ja. Po stretávke s nekompromisnou uncut ! verziou , zvyšujem hodnotenie z 2 na 3 ! Určí Mi snáď niekto diagnózu ?! Filmový odtok je totiž upchaný úplne inými ...vecami. Čo takto " NECRO " alebo " ZELYONYY SLONIK " ? A pri tom, sú to bambardéry s dostrelom , kam filmová ( outside ) fantázia siaha len okrajovo ( doslova ). No Popolušku budem mať rada stále ! ()

George Stobbart

Tak toto je riadny nášup! Film by mal niesť podtitul balíček zvráteností. Ryan Nicholson ukázal, že ak jeho predošlé filmy boli úchylné, brutálne a násilné, tak on to dokáže ešte umocniť na n-tú a natočiť. Alebo jednoducho pozbieral všetky hnusné, narušené a odporné nápady, ktoré by nemohol použiť v "normálnom" filme a natlačil to do Hangera, vďaka čomu vznikla takmer nepozerateľná vec. K nepozerateľnosti značne pomáha aj to, že ani na svoj štvrtý počin si ešte nedokázal našetriť na normálnu kameru a tak to z 90% zase vyzerá ako študentský film, s amatérskymi hercami, maskami i dialógmi. Oproti predošlému Gutterballs je to jednoznačne skok nadol a už len čakám, kedy Nicholson natočí ďalší film iba mobilom a herci to nahovoria cez hajzlovú rúru. Podobne ako v jeho predošlých filmoch, má aj tento kúsok svoj dej a je v ňom i niečo viac, hoci tentokrát to bolo značne utopené vo všetkej tej oplzlosti a amatérčine. Chcelo by to spracovanie na úrovni, ako má napr. Srpski Film, kedy by sa mohla úspešnejšie prejaviť intenzita filmu. Takto je miestami problém dopozerať to a vôbec sa nedivím, že veľa ľudí to potom považuje za megalomanskú sračku. ()

kaylin

Snímek „Hanger“ nabízí nějaký základní příběh o prostitutce/pornohvězdě a jejím dítěti a následcích toho, jak dopadne těhotenství. Ale primárně je to přehlídka hnusu a vlastně také pornografie. Tohle je něco, co je opravdu hnusné a co je pro otrlejší, ale přitom to ani pro otrlého diváka není moc zajímavé, je to jen hnusné. Některé triky ani nejsou vůbec povedené, jen si musíte domýšlet. Ale efekt to na vás určitě mít bude, o tom žádná. ()

rykardo odpad!

Neuvěřitelná, dementní " filmová " sračka, jejíž dokoukání do úplného konce mi ( podobně jako v případě uživatele J*A*S*Ma ) dělalo jisté fyzické obtíže. Ryan Nicholson s přibývajícím věkem a počtem svých režisérských experimentů jednoznačně dokazuje, že jako režisér totálně a na plné čáře selhává a tudíž by bylo na čase vrátit se už konečně ke své původní filmové profesi - profesi mejkra masek a spec. efektů - to mu totiž sedlo daleko lépe. A co že ten spešl appearance by Lloyd Kaufman ???.. V tomto případě taktéž hodně dementní a docela zbytečnej... Ano, HANGER jako film je opravdu sračka a pokud jsem cca někdy před rokem dal Nicholsonovi za GUTTERBALLS jednu hvězdu, tady bych musel jít s hodnocením do mínusu .-).-) ()

Rathalos odpad!

Pozeram,ze ludia tu pisu,ze im tento film sposobil fyzicku bolest,co trosku nechapem,lebo tato amaterska sracka je urobena fakt amatersky,jednoducho to nie je realisticke,skor je to smiesne,trapne a ubohe,tak ako aj ludia,co sa dali nakecat v tom hrat,fyzicku bolest skor prezijem v serii Saw ako v tejto kravine,odpad...:-) ()