Skvělý screwball s vtipnou zápletkou a geniálním finále.(23.5.2006)

Začátek otravný. Představte si, že se vám na výročí svatby nakvartýruje do bytu tchýně. To mě nebere. Ale objeví se bývalá milenka, něco se semele, a pak se zas něco semele... Zkrátka děj je to rychlá crazy komedie s absolutně nepředvídatelným dějem a zábava jde postupně stále nahoru. # [viděno: TV, 2.0->5.1, EN sub] # příběh 7 | humor 6 | akce 3 | napětí 0 | pustil bych si znovu 7(14.7.2012)

Dalsi komedie zalozena na "manzelske" dvojce Myrna Loy & William Powell...po druhem zhlednuti zvysuju o jednu hvezdu, ponevadz je fakt, ze tato strestena komedie nenudi a patri k tomu lespimu v zanru. Potesila ucast Gail Patrick a muze nenapadnych roli - Elishy Cooka Jr., kteri oba patri k mym oblibencum...(4.10.2009)

• - Píseň, která hraje z gramofonové desky se jmenuje "It's delightful to be married". Tato píseň poprvé zazněla ve filmu Velký Ziegfeld (1936), ve kterém hlavní roli ztvárnil William Powell. (Jinka)