Konec světa

Randy Carter

Scénografie:

Peter Dang
  • Likan7

To byl nápad, pustit si večer Příchozí a den na to Konec světa. Finále se pojednává někde uprostřed suti, kde parta blbců chatuje na pc z roku 1830 s panem prezidentem, aby zrušil příkaz k jadernému útoku, který by zabil Zemi a způsobil naše vyhynutí. Charles Shaughnessy by měl zůstat v posteli s Fanny a nechodit do "vážných" filmů. Je to poleno a poleno zůstane. I když ten zbytek, no.. A závěrečné ponaučení? Když je konec světa, tak si toho nevšímejte a on to konec nakonec nebude :-)(1.2.2017)

• Z0oMb3E

Lacné triky, stupídne dialógy a monológy, ktoré sa síce tvária rozumne, ale sú tak isto úplne stupídne. Herci a prostredie starostlivo vybratí, aby financie vyšli na úvodné aj na záverečné titulky. Pre tento film by bolo vyvolanie zvracania úspech, ale nezmohol sa ani na to. Ďalší zo série filmov, ktoré sa chcú nabaliť na obavách z blížiaceho sa roku 2012. Apokalypticý príbeh v ktorom sa skoro nič nedeje. Samá vata je vyplňovaná vatou. Nestojí to za to! ODPAD!(6.9.2010)

• Terva

Podle místního hodnocení jsem čekal, že film Freda Olena Raye bude obrovská katastrofa, ale byl jsem překvapen, tak hrozný to zas nebylo. CITÁT - Tak dobře, řekněte mi co víte......... Zdá se, že se rotace Země zpomaluje. To by mohl být problém. CITÁT - Všechno má svůj důvod....... Hodinu je to prostě normální TV film, povedená hudba, scénář taky není špatný a kamera je průměrná. Po hodině se to začíná kazit a čím více je to dramatické, tím více je to úsměvné. Dost filmů tohoto režiséra je v tmavých barvách a hojně hodnoceno položkou -odpad- a to je pro mne lákadlo. Sehnal jsem si šest filmů a postupně se na ně podívám. Tento je první, následovat bude Skleněná past, Superžralok, Zničující střet, Hadí stisk a Trosečnící vesmíru. Jsem zvědav, který bude horší nebo lepší.(20.7.2014)

V českém znění :Jiří Schwarz,Lukáš Hlavica,Kateřina Lojdová,Valérie Zawadská,Oldřich Vlach,Miroslav Hanuš,Zuzana Petráňová,Jan Pohan,Miloš Hlavica,Daniela Bartáková,Marek Libert,Jiří Ptáčník,Irena Hrubá,Jiří Ployhar,Rudolf Kubík a další.○Producent: Petr Křivánek - Filmpark, s.r.o. ○Překlad : Vít Kubelka ○Zvuk : Pavel Špatný○ Vedoucí výroby : Hana Wszolková○Produkce : Stanislav Wszolek○Úprava a režie : Václav Merhaut. Českou verzi pro DVD edici vyrobilo AW Studio Praha(1.2.2019)

• Kratoc

Za některé omyly se krutě platí! Sám jsem toho důkazem, protože tento film jsem si stáhl omylem a pak celých třicet minut nevěřícně hleděl, než zvítězil můj pud sebezáchovy a toto dílo vypnul. Typický film pro odpolední vysílání na Nově. Triky jako ze Studia kamarád, herecké výkony na podobné úrovni (i když Muff je proti nim vlastně pan herec!), raději rychle zapomenout.(6.9.2010)

• - Film se natáčel v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)