poster

Konec světa

 • USA

  Polar Opposites

 • USA

  Ground Zero: The Deadly Shift

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Koniec sveta

Drama / Katastrofický

USA, 2008, 82 min

Režie:

Fred Olen Ray

Scénář:

Paolo Mazzucato

Hudba:

Chuck Cirino

Střih:

Randy Carter

Scénografie:

Peter Dang
(další profese)
 • Z0oMb3E
  odpad!

  Lacné triky, stupídne dialógy a monológy, ktoré sa síce tvária rozumne, ale sú tak isto úplne stupídne. Herci a prostredie starostlivo vybratí, aby financie vyšli na úvodné aj na záverečné titulky. Pre tento film by bolo vyvolanie zvracania úspech, ale nezmohol sa ani na to. Ďalší zo série filmov, ktoré sa chcú nabaliť na obavách z blížiaceho sa roku 2012. Apokalypticý príbeh v ktorom sa skoro nič nedeje. Samá vata je vyplňovaná vatou. Nestojí to za to! ODPAD!(6.9.2010)

 • MickeyStuma
  odpad!

  Další televizní katastrofický televizní snímek dokazující fakt, že fantazie scénáristů je bezbřehá a že mohou vymyslet naprosto cokoliv bez toho, aby to bylo v souběhu s fyzikálními a vůbec přírodními zákony. Děj je pochopitelně na televizi hlavně konverzační, takže akce si tu divák moc neužije. Nějakého napětí už vůbec ne. Ale jo, něco tu je, ale jsou tak kratičké, že vyznívají spíše jenom aby se neřeklo. Buď lidem spadnou na hlavu sutiny či cihly, nebo spadne most. Vizuálně však tyto scénky nevypadají špatně, to se zase upřít nedá. Vědecké nelogičnosti jsou ale až nadmíru veškeré únosnosti, takže vzdělaný člověk aby si nechápavě hlavu ukroutil. Pro TV vysílání na zaplnění vysílacího času takový filmový výtvor může stačit, ale jinak bohužel.(21.7.2016)

 • Likan7
  odpad!

  To byl nápad, pustit si večer Příchozí a den na to Konec světa. Finále se pojednává někde uprostřed suti, kde parta blbců chatuje na pc z roku 1830 s panem prezidentem, aby zrušil příkaz k jadernému útoku, který by zabil Zemi a způsobil naše vyhynutí. Charles Shaughnessy by měl zůstat v posteli s Fanny a nechodit do "vážných" filmů. Je to poleno a poleno zůstane. I když ten zbytek, no.. A závěrečné ponaučení? Když je konec světa, tak si toho nevšímejte a on to konec nakonec nebude :-)(1.2.2017)

 • Terva
  **

  Podle místního hodnocení jsem čekal, že film Freda Olena Raye bude obrovská katastrofa, ale byl jsem překvapen, tak hrozný to zas nebylo. CITÁT - Tak dobře, řekněte mi co víte......... Zdá se, že se rotace Země zpomaluje. To by mohl být problém. CITÁT - Všechno má svůj důvod....... Hodinu je to prostě normální TV film, povedená hudba, scénář taky není špatný a kamera je průměrná. Po hodině se to začíná kazit a čím více je to dramatické, tím více je to úsměvné. Dost filmů tohoto režiséra je v tmavých barvách a hojně hodnoceno položkou -odpad- a to je pro mne lákadlo. Sehnal jsem si šest filmů a postupně se na ně podívám. Tento je první, následovat bude Skleněná past, Superžralok, Zničující střet, Hadí stisk a Trosečnící vesmíru. Jsem zvědav, který bude horší nebo lepší.(20.7.2014)

 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Tak tohle dámy a pánové byl opravdu katastrofický film. Když vezmu v potaz běžnou hloupost a řemeslné zpracování většiny filmu Béčkové produkce, tak na tenhle film nevymysleli ještě písmeno v abecedě. V první půlce jsem se ještě místy jen pousmál ale druhá půlka byl už jen soustavný záchvat smíchu. Scénu s autobaterií a závěrečnou procházku budu mít v hlavě ještě hodně dlouho.(5.7.2010)

 • - Film se natáčel v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace