poster

Love at First Hiccup

Komedie

USA, 2009, 86 min

 • ThomasCrown
  ***

  Ďaľšia z radu príjemných romantických komédií, ktorá síce strieda jedno klišé za druhým, ale nijako to nevadí. Na spestrenie je tu duo malých kameramanov s fakt podrezaným jazykom a za zmienku stojí aj postava pohoďáckeho otca. Na vypnutie ako stvorené.(25.8.2010)

 • Marqta
  ***

  Možná se tenhle film může zdát jako další "teen- klišérádobykomedie" ale věřte mi, že i když je příběh jednoduchý a ne moc originální, tak je všechno podáno takovou lidskou a přirozenou formou, že se možná budete válet smíchy, nebo si zavzpomínáte na středoškolskou lásku.(25.8.2012)

 • JohnCZ
  ****

  Milé, upřímné, ale taky místy zbytečně pubertální a přehnané, což trochu sráží jinak neobvykle silnou chemii mezi ústřední dvojicí. Fandy rom comů to rozhodně potěší, má to hodně vtipných scén (Ray Wise v roli otce sympaťáka válí), ale taky pár, které jdou přes čáru trapnosti (Victorovy zasněné stavy, koktání v lékárně), ale ty vzhledem ke zbytku milerád přehlédnu. Scout Taylor-Compton je každopádně boží! A kvalitní výběr hudby též stojí za zmínku.(9.9.2014)

 • ARI50
  *

  No laská mezi dvojicí je zvláštní a nepřinese moc zábavy.(23.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace