Priamy prenos z pohrebu Michaela Jacksona. (djsaly)

DeLaMorte

Důstojný odchod krále POPu...někteří interpreti dle mého názoru trochu přehrávali jinak ale upřímné a asi jen tak nezapomenutelné. ()

dj-chrosto odpad!

Odpad davam preto, lebo toto cele je zneuctenie jeho pamiatky! Vobec nechapem, preco to sem admini vobec dali... je to predsa pohreb a nie nejaka reality show preboha!!!!!!!!! ()

wosho

Dlouhý a nudný pohřeb světové megastar. Byť nejsem fanouškem Jacksona, poslední rozloučení by si zasloužil mnohem lepší. ()

Paity

Patřím mezi jasné odpůrce podobných "pietních" megalomanských akcí. I když šlo o krále popu, který si určitě zasloužil důstojné rozloučení. ()

Elyon

Chudinka malá Paris Jackson, úplně mě dostalo jak se tam malinká rozbrečela:(. Vím jaké to je být na pohřbu vlastního táty. RIP MICHAEL JACKSON, I LOVE YOU SO MUCH! ()

Redix odpad!

Jacksona jsem neměl rád ale uznávám že něco dokázal, nicméně nechápu co tohle dělá na CSFD a už vůbec nechápu proč byl pohřeb veřejnej, vlastně chápu, jeho příbuzný potřebovali prachy. ()

lxbch

Hodnotit pohřeb jako televizní pořad? To se mi nezdá fér. Co ty na to, Michaeli? Ale když už, tak to za moc nestálo. Sorry, Michaeli. ()

jprmusic odpad!

Co se na tomhle dá hodnotit. V té rakvi Michael stejně nebyl a jinak to byla normální americká opičárna. Fuck ! ()

eFOXsize

Nepřijde mi vhodné hodnotit pohřeb hvězdičkami. Byl hezký, byl dojemný a velkolepý. Taktéž byl dost komerční, ale to už se dalo čekat. ()

Bugiii

Šíleně komické a nevkusné. Michael si zasloužil lepší a hlavně soukromější pohřeb. Komerční blbost. ()