Ondřejova filmová škola (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2009, 12 min

Ondřej Kepka

Daniel Hnát
  • igi B.

"Hovno plave ve vodě, kdo ho chytí ten to je..." . . . Tahle lehce fekální dětská říkanka mě napadla při pohledu na dramaticky pádlujícího pana K. ve 3. dílu téhle >školky< filmařiny. . . . Svatá amatérštino! Trapnost na trapnost... A že se blbečkům v "detailu" ve sklech brýlí celý štáb odráží...! - nevadí... (?!) . . . Kepka asi chcípal hlady, že mu ČT předhodila tenhle žvanec. No, přežvejkali, vyzvraceli... Něco jsme se tedy dozvěděli, hlavně to, že banda protekčních ignorantských nýmandů zůstane čím je, rodiče nerodiče, školy neškoly, švenky nešvenky, kšefty nekšefty, že... . . . Resumé? Laik žasne, odborník se diví! . . . Jedna hvězda tedy jen za tu teorii, ryze na té čudláci nemají co podělat... Zbytek s etudkami - regulerní odpad... :-[.. - - - - - (Průběžně - s marným očekáváním skutečného poučení se - sledováno v úterních odpolednách na >školáckém prostoru< - a po třetím dílu už tedy utrum(!), hodnocení 49., komentář zde jako třetí - 2.2.2010)(2.2.2010)

• Pacco

Filmová škola pro mentálně pokročilé.(23.8.2009)

TV-pořad. To je snad poprvé co jsem se dokázal 2,5 hodiny dívat na jeden vzdělávací pořad. Z každých, celkem 33 dílů si divák odnese hodně dobrých rad od odborníků v odvětví filmu a jeho natáčení, kompozice a vše co je k natočení amatérského či profesionálnějšího filmu zapotřebí. | Průměr všech zhlédnutých (12/33) epizod: 75% (4*) |(3.1.2014)

• Pluhy

Ondřejova filmová škola je naprosto perfektní a unikátní projekt u nás. Škoda jen sníženého rozpočtu na natáčení, díky němuž jsou další díly pozdrženy.(19.2.2011)

Určitě dobrý nápad jak se naučit základům filmového řemesla, navíc doprovázeno zkušenostmi filmaře, jehož práce sice obsahově nijak nevynikají, ale je nepochybně dobrým a zajímavým učitelem.(13.7.2010)