Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

Gemini

No, asi takhle - není náhoda, že Sebastian Gutierrez jako režisér nevyplodil podle místního hodnocení nic "červeného", a jako scénárista sklízí stejné "úspěchy". Výjimkou je kraťas Tell Tale, shodou okolností taky s Carlou Gugino - ten ale co do scénáře vykrádá Poea a režíroval ho někdo jiný;) Takže překvapivě komedie ze zákulisí života pornohereček (všimněte si, že nemluvím o pornoprůmyslu), kterou Gutierrez napsal a zároveň natočil, nešlape moc dobře, a nezachrání to ani našlápnutý ansámbl. Úvodní pornonerdí proslov od Josepha Gordon-Levitta a následující scéna s Elektřiným kurzem mě příjemně naladily, mělo to jasně daný styl a spád, ale pak to začalo být takové... divné. Ne že by Adrianne Palicki jako těžce blbkoidní pornoherečka, která už má svého prostituování dost, nebyla se svými od sexu krutě odrazujícími hláškami dobrá, nebo že by scéna s vyznáním Malin vůči Josephovi neměla emoce, ale ty propletence s Timothym Olyphantem a spol. jen zdržovaly od linie s Pannou Marií (která se tu opravdu objevuje, hraje ji Julianne Moore, a bohužel je to dost laciná vsuvka), respektive Elektřiným těhotenstvím. A i ta je v těch vážných pasážích s Elektřinou sestrou z hodně jiného filmu než je Elektra Luxx ve své první čtvrthodince. Závěr je takový řekl bych povinný, s drobet crazy tečkou, aby se neřeklo. Shrnuto a zabaleno, není to žádná tuctovka, ale bohužel je to dost neujasněné a nevyvážené. Sedmdesátka je obávám se trochu moc, takže zůstaneme v modrém pásmu. 60% ()

Jara.Cimrman.jr

Elektra Luxx měla skvělý start plný sexuálních narážek a zábavné erotiky pro žáky druhého stupně základních škol. Poměrně rychle však hláškám došel dech a já jsem zjistil, že se nudím u pro mne naprosto nezajímavých dialogů. Být to ještě o kousek delší, tak zanevřu na porno a už si nikdy nestáhnu žádné video s hekající hambatou slečnou, což by nepochybně znamenalo zkázu pornoprůmyslu. ()

LihO

Komédia? to asi ťažko... dej žiadny, scenár suchý, celé to stojí na "sexi" Carle Gugino, ktorá pôsobí príliš umelo vo väčšine scén vrátane lacného kabaretového vystúpenia... pozitívne som vnímal asi len dvojicu Palicki + Chriqui. ()

MMR

První půlka filmu je svižná a vtipná, ve druhé se více hovoří a vtipu ubírá. Takže průměr. ()

nunka

Priamočiare rozprávanie o stopke v kariére jednej pornhviezdy. V mnohých smeroch bez invencie a miestami som mala pocit, že film nevie, kde má vlastne smerovať a čo má ponúknuť. Či vtip, odlahčenie, nejaký ten príbeh alebo sexuálne napätie...z každého trochu, no nič z toho rozvinuté do tej miery, že by to to nadchlo, prípadne extra zaujalo. ()

Shakers

Bavil ma úvod, Timothy, Levitt a aj Carla, ktorá vyzerá delikátne, ale od polky mi to prišlo dosť bez príbehu a hlavne vtipu. Nakoniec som sa aj začal nudiť a bol som celkom rád, že to skončilo. Škoda, pretože to začalo celkom zaujímavo. P.S.: Počkajte si na scénu za titulkami. 50% - 2* ()

sheen

Komedie to není ani náhodou, jedná se o lechtivý životopis porno dračice. Jako smekám před Carlou Gugino, ve 40 telech vypadat tak nehorázně sexy. A po titulková scéna s muzikou z filmu Pro pár dolarů navíc mě opravdu dorazila xD ()

IQ Tiqe

Tentokrát nemusíte mít strach, že dostanete Ph.D., ale možná byste měli zajít na testy, jestli nejste akustičtí. Byla to slušná porce humoru (podobného ražení jako ve Women i Trouble), zabalená v místy laciném (ale netvrdím, že trapném) a zpočátku nevábně vypadajícím sexuálním obalu. Bylo tu pár nudnějších chvilek, dějově taky nijak silné, ale to z mého pohledu vykupuje míra zábavy (a přítomných sexy koček). Zpětně mám ale pocit, že WiT byly o něco vtipnější. # příběh 6 | hudba 6 | humor 7 | akce 0 | napětí 2 | pustil bych si znovu 7 ()

teutates

Slabé TV prevedenie pornoherečky, ktorá čaká dieťa a snaží sa zaradiť do spoločnosti. Nielenže sa na to pomaly nedá dívať, no ešte to ako celok nedáva zmysel. Len kvôli Carle Gugino. 3/10 na také TV prevedenie zaujímavé herecké obsadenie. ()

dopitak

Svižné, celkem vtipné, hodně sexy natočené, technicky dost ve stylu lepších porno filmů (např. produkce Digital Playground režiséra Robbyho D.), což ovšem zřejmě bylo záměrem (zvukové efekty, střih, práce kamery). Jakkoliv mi tu chyběla skutečná erotika (kromě Carly i třeba Adrianne Palicki je k nakousnutí), film také díky souběžnému vyprávění hned několika dějových linek příjemně utekl. Pokud vám hezoun Timothy Olyphant bude odněkud povědomý, ano, nejspíš jste ho viděli jako producenta v Sexbombě od vedle. ()

mat.ilda

Člověk se nemůže na nic spolehnout - ani na návaznost kouzla Žen v nesnázích ve volném pokračování :-(. Když se zamyslím, stojí mi za zmínku jen výtvarně velmi vydařené začáteční titulky, slibující mnohem víc, než může obsah splnit a westernový epilog. Někde mezi se pohybuje, tentokrát už jediná zábavná, Holly, která mně něčím připomíná Jaye Jasona Mewese a kvůli které se vyplatilo to erotické prázdno vydržet, jinak bych byla ochuzená o neskutečně roztomilé stvoření, které si je své hlouposti natolik vědomé, že si klidně položí otázku: "Co to se mnou, sakra, je? " :-D. Štěstí, že jsem oba snímky zhlédla ve správném pořadí, jinak bych se mohla domnívat, že všichni hodnotitelé dostali návod na použití, jen já ne. ()

jojinecko

Film niektorých vynikajúcich momentov. Ako celok je to také "všetko a nič"*- chvíľami vyslovene nudné, chvíľami aspoň trochu sexi, chvíľami si človek vraví, že toto je super scéna. Kreativita tvorcovi Sebastianovi Gutierrezovi nechýba, avšak ako celok je Eletra Luxx polotovarom. ()

rikitiki

Nemá to žádný příběh, je to shluk nesourodých epizod, které nejsou ani vtipné, ani dojemné, a většinou ani zajímavé. Z těch dějově i žánrově zmatených linek jsem se těšila jen na jedinou: mravokárného pornofanatika, který hlídá svoji sestru a k smrti se stydí před dívkou, co ho má ráda. ()

Necrotongue

I druhé setkání s Elektrou hodnotím stejnou známkou jako to první, přestože zde byla trestuhodně upozaděna postava akustické Holly. No, stejnou známkou, musím vlastně srazit půl bodu za to, že se tady vyskytoval humor v hodně omezeném množství, tvůrci se snažili zahrát na více vážnou strunu. Proč, to nevím, snaha to byla stejně marná. 4*- ()

Morholt

Film o třech liniích a každá je o ničem. V té první bývalá pornohvězda vyučuje partu žen ve středních letech, jak být dobrou milenkou. V té druhé dvojice pornohereček-šlapek odjíždí do letoviska vydělat nějaký ten dolar. Ve třetí se objevuje sex-bloger, snažící se svým vystupováním získat jméno v branži. A každý z příběhů jde odnikud nikam. De facto žádný začátek a žádný konec. Jasně, dá se na to koukat tak, že všichni hlavní hrdinové se snaží najít nějaký smysl života a nejspíš to tak filmaři i mysleli, ale celkově to vyznívá strašně lacině. Navíc točit film, zabývající se pornem tak, aby byl přístupný mládeži pod 18, to je fakt o ničem. Body nahoru tomu dodává Carla Gugino, která je opět nehorázně sexy a s chutí bych se na nějaké to porno, ve kterém by učinkovala, podíval, ale jinak se jedná o nudu se sporadickými záblesky laciného humoru. 30% ()