Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

ScarPoul

Pokračovanie, ktoré nie je o nič lepšie, alebo horšie ako predchádzajúci diel. Gutierrezov štýl je tu všade prítomný a bohužiaľ sa nevyvíja. Čo ale nepovažujem za škodu. Stále je to film, ktorý obsahuje niekoľko výborných nápadov, ktoré striedajú nápady, zaváňajúce papierom. Všetko je to ale vyvážené hereckým asnáblom, ktorý je znova rozmanitý a v mnohých smeroch veľmi zábavný. Veľkú pozornosť na seba strháva Elektra ako pornohviezda Elektra Luxx a potom súkromný detektív Timothy Olyphanta a porno geek Joseph Gordon - Levitt. Film je zlepencom rôznych osudov, ktoré znova nie sú poriadne ukotvené v rámci príbehu, ale ktoré pôsobia veľmi zábavne a originálne keď ich berieme ako samostatné filmové etudky. Príjemná hodinka aj pol, ktorá po čase vybledne, ale ktorá aspoň chvíľu pobaví a spríjemný večer. ()

nunka

Priamočiare rozprávanie o stopke v kariére jednej pornhviezdy. V mnohých smeroch bez invencie a miestami som mala pocit, že film nevie, kde má vlastne smerovať a čo má ponúknuť. Či vtip, odlahčenie, nejaký ten príbeh alebo sexuálne napätie...z každého trochu, no nič z toho rozvinuté do tej miery, že by to to nadchlo, prípadne extra zaujalo. ()

dopitak

Svižné, celkem vtipné, hodně sexy natočené, technicky dost ve stylu lepších porno filmů (např. produkce Digital Playground režiséra Robbyho D.), což ovšem zřejmě bylo záměrem (zvukové efekty, střih, práce kamery). Jakkoliv mi tu chyběla skutečná erotika (kromě Carly i třeba Adrianne Palicki je k nakousnutí), film také díky souběžnému vyprávění hned několika dějových linek příjemně utekl. Pokud vám hezoun Timothy Olyphant bude odněkud povědomý, ano, nejspíš jste ho viděli jako producenta v Sexbombě od vedle. ()

Jara.Cimrman.jr

Elektra Luxx měla skvělý start plný sexuálních narážek a zábavné erotiky pro žáky druhého stupně základních škol. Poměrně rychle však hláškám došel dech a já jsem zjistil, že se nudím u pro mne naprosto nezajímavých dialogů. Být to ještě o kousek delší, tak zanevřu na porno a už si nikdy nestáhnu žádné video s hekající hambatou slečnou, což by nepochybně znamenalo zkázu pornoprůmyslu. ()

Eldrick

Na porno se člověk nekouká kvůli ději, protože o něj tam vůbec nejde. Takže když už mám koukat na film o fiktivní pornoherečce a má to být komedie, čekám, že to bude aspoň prdel, jenže neni. Pak čekám, že tam teda aspoň nějaký ty prdele, kozy, cecky a vemena uvidim, jenže vidim hovno, takže je to vlastně o hovně. Tak proč se koukat na sračku o hovně? Možná kvůli Carle Gugino, která toho ale stejně moc neukáže, takže si radši pustim nějaký to gonzo. ()

• Po filmu Sexbomba od vedle (2004) se jedná již o druhý snímek o bývalé pornohvězdě, jehož produkce se herec Timothy Olyphant účastnil. (klida)
  • Alternatívnym názvom filmu bol Trouble in L.A. (MikaelSVK)
  • Když Charlotta odkazuje na román, který byl zfilmován a roli detektiva si zahrál Alan Rickman, patrně symbolicky odkazuje na film Judas Kiss (1998), který taktéž režíroval Sebastian Gutierrez a jde o jediný film, kde se Carla Gugino a Alan Rickman setkali před kamerou. (IQ Tiqe)