Elektra Luxx

Komedie / Drama

USA, 2010, 100 min

Příběh o bývalé pornohvězdě skvěle vyprávění Josephem Gordonem-Levittem a v hlavní roli s neodolatelnou Carlo Cugino.Film má pár vtipných scének a docela dobré dialogy.Pokud máte rádi ženy,erotiku či porno a nebo jen jsou vašimi oblíbenci někteří z představitelů tak bude spokojení tak průměrně ,ale pokud nemáte rádi ani jedno vyjmenované tak vás to spíš bude nudit.Jelikož já miluju ženy ,erotiku atd. :-) tak za mě celkově 65% a tři hvězdy.(24.2.2015)

No, asi takhle - není náhoda, že Sebastian Gutierrez jako režisér nevyplodil podle místního hodnocení nic "červeného", a jako scénárista sklízí stejné "úspěchy". Výjimkou je kraťas Tell Tale, shodou okolností taky s Carlou Gugino - ten ale co do scénáře vykrádá Poea a režíroval ho někdo jiný;) Takže překvapivě komedie ze zákulisí života pornohereček (všimněte si, že nemluvím o pornoprůmyslu), kterou Gutierrez napsal a zároveň natočil, nešlape moc dobře, a nezachrání to ani našlápnutý ansámbl. Úvodní pornonerdí proslov od Josepha Gordon-Levitta a následující scéna s Elektřiným kurzem mě příjemně naladily, mělo to jasně daný styl a spád, ale pak to začalo být takové... divné. Ne že by Adrianne Palicki jako těžce blbkoidní pornoherečka, která už má svého prostituování dost, nebyla se svými od sexu krutě odrazujícími hláškami dobrá, nebo že by scéna s vyznáním Malin vůči Josephovi neměla emoce, ale ty propletence s Timothym Olyphantem a spol. jen zdržovaly od linie s Pannou Marií (která se tu opravdu objevuje, hraje ji Julianne Moore, a bohužel je to dost laciná vsuvka), respektive Elektřiným těhotenstvím. A i ta je v těch vážných pasážích s Elektřinou sestrou z hodně jiného filmu než je Elektra Luxx ve své první čtvrthodince. Závěr je takový řekl bych povinný, s drobet crazy tečkou, aby se neřeklo. Shrnuto a zabaleno, není to žádná tuctovka, ale bohužel je to dost neujasněné a nevyvážené. Sedmdesátka je obávám se trochu moc, takže zůstaneme v modrém pásmu. 60%(19.7.2014)

Elektra Luxx měla skvělý start plný sexuálních narážek a zábavné erotiky pro žáky druhého stupně základních škol. Poměrně rychle však hláškám došel dech a já jsem zjistil, že se nudím u pro mne naprosto nezajímavých dialogů. Být to ještě o kousek delší, tak zanevřu na porno a už si nikdy nestáhnu žádné video s hekající hambatou slečnou, což by nepochybně znamenalo zkázu pornoprůmyslu.(8.5.2013)

Není to úplně tradičně pojatý, a tak mi trochu dělalo problémy se s tim srovnat. Když jsem se ale do toho dostal, tak to byl příjmnej oddechovej film se spoustou takovejch příjemnejch úsměvnejch okamžiků. Gugino je krásná, i když je s tou (asi) parukou taková až přehnaná. Olyphant je ve svym skoro-cameu sympťák. Bohužel ale přišly i momenty, kdy jsem se trochu nudil. Jak vždycky řve ta žena Gordon-Levitta, to bylo trochi vykradený z Big Bang Theory, ne?(27.6.2011)

Být v kolonce "režisér" uveden kdokoliv jiný, například Tarantino, nebo podobně, všichni rádoby filmoví znalci by se tu předháněli v hodnocení typu "úžasné dlouhé dialogy", "úžasně vtipné vyznění", "nápaditá a bezvadně šokující překvapení" či "perfektní prostřihy"...ale ono ne, ono to je prý bez děje a nudné, o ničem...a to je smutné, vážení, to si podle mne tento film nezaslouží...(6.9.2012)