U Elektry Luxx som sa spočiatku nemohol rozhodnúť či 4* či 5*, ale nakoniec zvíťazilo okúzlenie na rozumom. Elektra Luxx je príbehovo skvelá, homor, dráma nechýba a všetky súčasti fungujú skvelo. Obsadenie je vynikajúce, bez výhrad u každej jednej postavy a Adrianne Palicki a jej postava Holly Rocket je pre mňa kultom. Nestáva sa mi často, ba nikdy že by som si pozrel skôr pokračovanie ako prvý diel. Tu sa mi to nejakým nedopatrením stalo, takže prišla jediná racionálna vec ktorú bolo treba urobiť - pozrieť si Women in Trouble. Tým že som si to pozrel, zážitok z Elektry Luxx sa znásobil a niektoré veci sa mi vyjasnili, niektoré narážky som pochopil a celkovo som s tohto filmu mal lepší pocit. Sebastian Gutierrez je pre mňa veľkým objavom, ale do jeho starších filmov sa moc nechcem púšťať aby som si zbytočne o ňom nepokazil mienku.(29.8.2011)

Pribeh pornohvezdy, ktera sekla s pornem. Strucne receno. Libil se mi jemnej humor a nejvic asi role Elektry, ktera se neustale potyka se svou minulosti (na dotaz o velikosti svych prsou jen zasepta "Voda" :D). Nakonec se vse spravne proplete a vysledkem je docela prumerny film. Julianne More jako Panna Marie ("Radsi mi rikej jen Marie") je skvela :)(10.7.2011)

Super! Absolutně nechápu, proč to tady má 53% - je to příjemný, vtipný, dobře zahraný (těch pár vstupů Josepha Gordona-Levitta je super!), má to krapítek přesah - a hlavně nadhled, obří porci nadhledu. Gutierrez píše velice civilní role herečkám přímo na tělo (nebo se mi to tak aspoň zdá), už "Women in Trouble" byly super sondou do světa žen... nebo toho, co někteří za svět žen považují ;) Tak nebo tak - byl jsem velice spokojen a příjemně překvapen a dávám 80%.(30.4.2012)

Výborné "pokračování" Žen v nesnázích. Stejně dobré jako první díl. Postava Elektry Luxx si mě prostě získala a veškeré příběhy a příhody s ní spojené. Postavy, které se objevily v jedničce, tu měly možnost se ještě více rozvinout, jako třeba právě postava Josepha Gordona-Levitta, nebo konečně se tu někam posunul příběh postavy Adrianne Palicki a Emmanuelly Chriqui - což je mimochodem taky výborná herečka. A ten konec? Vtipný, velmi vydařený. No jednoduše Elektra mě svou inteligencí a nevyzpytatelností znovu okouzlila a já dávám 5*.(6.6.2013)

Svižné, celkem vtipné, hodně sexy natočené, technicky dost ve stylu lepších porno filmů (např. produkce Digital Playground režiséra Robbyho D.), což ovšem zřejmě bylo záměrem (zvukové efekty, střih, práce kamery). Jakkoliv mi tu chyběla skutečná erotika (kromě Carly i třeba Adrianne Palicki je k nakousnutí), film také díky souběžnému vyprávění hned několika dějových linek příjemně utekl. Pokud vám hezoun Timothy Olyphant bude odněkud povědomý, ano, nejspíš jste ho viděli jako producenta v Sexbombě od vedle.(22.8.2011)