Každých pár rôčkov príde film, v ktorom dostanú šancu zahrať si hollywoodsky veteráni pokope, a bývajú z toho celkom vydarené komédie. Táto je z nich zatiaľ asi najlepšia. Akčná, nadupaná zábava, ktorú si herci užívajú a divák sa ani minútu nenudí. Špeciálne sympatie získava od mňa dvojka Brian Cox a Helen Mirren - neskutočne im to seklo: "Zajčik!" :-)(26.1.2011)

Oddychová kriminálka, která nelpí na zápletce ani smysluplném průběhu dění, nýbrž pouze na zábavě plynoucí z přepálených situací a vzájemném šibalském pomrkávání slavných jmen. Ani schopní herci však nedokáží uplést z hovna bič, obzvlášť když mají jednat podle naprosto standardního scénáře a naplňovat nikterak inovativní šablony. Přesto bych nerad sklouzl k přehnané kritice, neboť Red stále obstojně baví, ba co víc, i při své nekompaktnosti, tolik netrpí nudnějšími pasážemi. Také akční scény jsou velmi slušně natočeny, jen jich není zrovna mnoho... 6/10(2.1.2011)

Old man my ass!!! Príjemné prekvapenie so slušnými akčnými scénami a bandou baviacich sa (polo)dôchodcov. Trochu prepracovať zápletku, zľahka skrátiť, zhutniť a mohla to byť akčná pecka roka. Ale už aj takto je to zábavnejšie ako A-Team a Knigh & Day dokopy. Navyše si môžete predstavovať, že Willis tu hrá tú istú postavu ako v Expendables. 7/10(14.10.2010)

Nač žádat zvýšení penzí, když si můžem zvýšit adrenalin aneb Rota Elitních Důchodců s Prostenalem v kapse jde do akce. I když, ruku na srdce, kdo z vás by v tramvaji pustil takového "penzistu" jako je Willis sednout.. Pěkná, místy až sebeparodická vzpomínka na loňské sněhy, ale scházela tomu lehkost a upřímnost těch časů. Snaha o efekt naopak přebývala a může si to královna Alžběta kropit z těžkého kulometu dle libosti, ale já si druhý den na Red ani nevzpomněl. Že by mi začínal Alzheimer? Avokádo mi už listy taky nahodilo..(18.12.2010)

Skvele obsadenie, kde chemia fungovala na sto percent. Romanticky Bruce, drsna Helen, roztomila Mary, sialeny John a Morgan, ktory s plezirom obdivuje zenske zadocky :D A vsetci dohromady hlaskuju jedna radost a je len tazko vybrat jednu scenu, ktora by vsetko charakterizovala, pretoze do konca filmu sa neprestanete uchechtavat :) naozaj vyborna zalezitost.(15.10.2010)

• - Jednu z hlavných postáv hrá Morgan Freeman a zhodou náhod je názov filmu totožný s menom postavy, ktorú stvárnil vo filme Vykúpenie z väznice Shawshank. (HUMOOOO)

• - Ve scéně, kde Victoria vyjímá Frankovi kulku z ramene, si můžeme všimnout polské vodky s názvem „Sobieski's Vodka“, která je podporována Brucem Willisem. (MeanWhile)

• - Film vznikl podle stejnomené komiksové trilogie z roku 2003-2004. (NickHarper)