Nastala chyba při přehrávání videa.
 • robbiee
  ****

  [imdb: 7.4/10] | me: Je radosť vidieť tento herecký výber. Takéto zloženie pri tomto žánre býva čoraz viac raritou a o to viac poteší. Nie je to síce film, ktorý sa zapíše do análov, ale o to nejde. Je to pohodová funny comedy, ktorá využíva všetok herecký potenciál vo svoj prospech. Akčná komédia správne odľahčená a vyvážená tak, aby sa ku každému dostala dávka dobrej akcie a zábavy. Ja proste fajn vidieť ich všetkých pokope ako borcov, ktorí sú stále the best.(22.10.2010)

 • Tom Riddle
  ***

  Viděli jste už někdy nějaký akční film? Ne? Tak to je RED přesně pro Vás! Předpokládám ale, že jste nevylezli z jeskyně (ledaže byste tam měli wifi), a tak se budete nejspíš trochu nudit. Občas budete obdivovat rozkošnou Mary-Louise Parker, většinu času se budete zřejmě usmívat, sem tam blaženě, sem tam nad klišovitostí každé scény, ale rozhodně Helen Mirren s kulometem. Bruce, Morgan i John jsou relativně pořád ve formě a Julian McMahon má charisma, přesto se s takovou plejádou určitě dalo udělat víc než jen rutinní akční komedie. Možná v rukou schopnějšího režiséra. Trochu škoda.(8.3.2011)

 • choze
  **

  Komiks je de facto vážná thrillerová one man show, film komediální týmovka. Slušná otočka o 180 stupňů po vzoru Toma Cruise, který zase udělal z týmovky MISSION: IMPOSSIBLE vlastní one man show. Po akční stránce pro mě tahle luxusně obsazená špiónská srandička šlape dobře, po stránce komediální mě úplně míjí až docela irituje. Kolem a kolem si z toho budu pamatovat jen Helen Mirren, která vystřihla tak stylovou zabijákyni, že by si zasloužila by si spin-off.(30.10.2010)

 • Enšpígl
  ****

  Jak to ten Wilda dělá ? On je snad starší než naše republika a pořád je to frajer největší, kterýmu nemám problém uvěřit libovolnou akční scénu. Malkovich byl totální ! Jeho běhu s bombou se budu smát i ze spaní. Trošku mě tam sral Morgan Freeman a ten jeho připitomělej úsměv. Jsem si z toho jeho úsměvu připadal jak Freemanův vnouček. Už chybělo jenom aby vytáhnul přesnídavku a řekl papej. Oproti tomu třeba holčíčí skvadra byla super, hlavně teda Helen Mirren, kdo by to ní řek, že se z ní vyvine takováhle akční babča. Film má ve svém menu akci, humor i romantiku, a především větší než malé množství nadhledu. V mém hodnocení se odráží skvělej pocit, který jsem z filmu měl a pocity jsou v mém případě rozhodující faktory při mém hodnocení.(11.11.2010)

 • Falko
  ****

  Myslim si, ze tato akcna pecka sa vydarila a to nielen vdaka hviezdnemu obsadeniu, ale aj vdaka tomu, ze ak tento film o par rokov objavim v telke na nejakom programe, urcite si ho rad znovu zopakujem. Bruce Willis je pre tieto ulohy uz niekolko rokov stvoreny, Malkovichove grimasy typu: ,,Mozem ho konecne odbachnut?" ma vzdy pobavili, Morgana Freemana mam rad v kazdom filme, ale dost ma z traileru zaujimala aj Helen Mirren a la Rambo v zenskom prevedeni, ktoru mam este stale v pamäti ako kralovnu Alzbetu II. z roku 2006 :-) Paradne rozdielne ulohy, nie? Prekvapil ma aj Richard Dreyfuss, ktoreho som skoro ani nespoznal, kedze ho mam stale v pamäti ako dobrackeho ucitela z dramy OPUS PANA HOLLANDA (1995) a v tomto filme si s chutou zahral zaporaka. Skutocne som premyslal aj nad 5*, ale nieco mi tu ku piatej hviezdicke chybalo, ale aj tak sa oplati tuto zabavnu akcnu komediu vidiet... 04.11.2010 _______ Bruce Willis - (Frank Moses) +++ John Malkovich - (Marvin Boggs) +++ Morgan Freeman - (Joe Matheson) +++ Helen Mirren - (Victoria) +++ Mary-Louise Parker - (Sarah Ross) +++ Karl Urban - (William Cooper) +++ Ernest Borgnine - (Henry) +++ Richard Dreyfuss - (Alexander Dunning) +++ Brian Cox - (Ivan Simanov) +++ Hudba: Christophe Beck +++ (Videl v kine 02.11.2010) +++(4.11.2010)

 • - Datum narození Franka Mosese, které měl napsané ve svých dokumentech, bylo odhaleno jako 19. 3. 1955, což je opravdové datum narození Bruce Willise. (MeanWhile)

 • - Postavu Marvina Boggse měl hrát John C. Reilly, nakonec ho nahradil John Malkovich. (Elwanelyn)

 • - Red je zkratka slov "Retired Extremely Dangerous", které by se daly přeložit jako "V důchodu, ale extrémně nebezpečný". (Olík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace