Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ****

  Každých pár rôčkov príde film, v ktorom dostanú šancu zahrať si hollywoodsky veteráni pokope, a bývajú z toho celkom vydarené komédie. Táto je z nich zatiaľ asi najlepšia. Akčná, nadupaná zábava, ktorú si herci užívajú a divák sa ani minútu nenudí. Špeciálne sympatie získava od mňa dvojka Brian Cox a Helen Mirren - neskutočne im to seklo: "Zajčik!" :-)(26.1.2011)

 • H34D
  ***

  Oddychová kriminálka, která nelpí na zápletce ani smysluplném průběhu dění, nýbrž pouze na zábavě plynoucí z přepálených situací a vzájemném šibalském pomrkávání slavných jmen. Ani schopní herci však nedokáží uplést z hovna bič, obzvlášť když mají jednat podle naprosto standardního scénáře a naplňovat nikterak inovativní šablony. Přesto bych nerad sklouzl k přehnané kritice, neboť Red stále obstojně baví, ba co víc, i při své nekompaktnosti, tolik netrpí nudnějšími pasážemi. Také akční scény jsou velmi slušně natočeny, jen jich není zrovna mnoho... 6/10(2.1.2011)

 • Cervenak
  ****

  Old man my ass!!! Príjemné prekvapenie so slušnými akčnými scénami a bandou baviacich sa (polo)dôchodcov. Trochu prepracovať zápletku, zľahka skrátiť, zhutniť a mohla to byť akčná pecka roka. Ale už aj takto je to zábavnejšie ako A-Team a Knigh & Day dokopy. Navyše si môžete predstavovať, že Willis tu hrá tú istú postavu ako v Expendables. 7/10(14.10.2010)

 • Gilmour93
  ***

  Nač žádat zvýšení penzí, když si můžem zvýšit adrenalin aneb Rota Elitních Důchodců s Prostenalem v kapse jde do akce. I když, ruku na srdce, kdo z vás by v tramvaji pustil takového "penzistu" jako je Willis sednout.. Pěkná, místy až sebeparodická vzpomínka na loňské sněhy, ale scházela tomu lehkost a upřímnost těch časů. Snaha o efekt naopak přebývala a může si to královna Alžběta kropit z těžkého kulometu dle libosti, ale já si druhý den na Red ani nevzpomněl. Že by mi začínal Alzheimer? Avokádo mi už listy taky nahodilo..(18.12.2010)

 • larelay
  ****

  Skvele obsadenie, kde chemia fungovala na sto percent. Romanticky Bruce, drsna Helen, roztomila Mary, sialeny John a Morgan, ktory s plezirom obdivuje zenske zadocky :D A vsetci dohromady hlaskuju jedna radost a je len tazko vybrat jednu scenu, ktora by vsetko charakterizovala, pretoze do konca filmu sa neprestanete uchechtavat :) naozaj vyborna zalezitost.(15.10.2010)

 • - Jednu z hlavných postáv hrá Morgan Freeman a zhodou náhod je názov filmu totožný s menom postavy, ktorú stvárnil vo filme Vykúpenie z väznice Shawshank. (HUMOOOO)

 • - Ve scéně, kde Victoria vyjímá Frankovi kulku z ramene, si můžeme všimnout polské vodky s názvem „Sobieski's Vodka“, která je podporována Brucem Willisem. (MeanWhile)

 • - Film vznikl podle stejnomené komiksové trilogie z roku 2003-2004. (NickHarper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace