Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Old man my ass!!! Príjemné prekvapenie so slušnými akčnými scénami a bandou baviacich sa (polo)dôchodcov. Trochu prepracovať zápletku, zľahka skrátiť, zhutniť a mohla to byť akčná pecka roka. Ale už aj takto je to zábavnejšie ako A-Team a Knigh & Day dokopy. Navyše si môžete predstavovať, že Willis tu hrá tú istú postavu ako v Expendables. 7/10(14.10.2010)

 • Jamal
  ***

  Ano Willis opět Willisem, Malkovich potrhlým Malkovichem a Freeman hodným staříkem Freemanem. Dávám "jen" tři protože před tímto filmem jsem byl na Social Network a nějak si nemůžu hvězdičkově pomoci. Jinak super scéna jak Willis tančí s bouchačkou kolem ve smyku točícího se auta.Trošku mi tam vadila ta jeho partnerka, že se z ní v krátkém průběhu stávala jedna z nich.(3.11.2010)

 • larelay
  ****

  Skvele obsadenie, kde chemia fungovala na sto percent. Romanticky Bruce, drsna Helen, roztomila Mary, sialeny John a Morgan, ktory s plezirom obdivuje zenske zadocky :D A vsetci dohromady hlaskuju jedna radost a je len tazko vybrat jednu scenu, ktora by vsetko charakterizovala, pretoze do konca filmu sa neprestanete uchechtavat :) naozaj vyborna zalezitost.(15.10.2010)

 • Kaka
  ***

  Red je atypický jedině v tom, že si jinak výhradně neakční herci, snad s výjimkou Willise, zahráli hlavní roli ex speciálních agentů v akční komedii s příšerně děravým scénářem a hudbou, která na každém kroku svojí snahou nahodit uvolněný feeling vzdáleně připomíná lehkost a eleganci Dannyho parťáků. Někomu tenhle fakt může připadat cool, někdo může kroutit hlavou. Originalitu nápadu se senior agenty ale tvůrcům v tomhle nelze upřít. Bohužel kvalitativně se na špičku nedosáhne ne proto, že by to nebyl dostatečně uvědomělý, či pomalý snímek. Ale tím jak je sterilní a půlka filmu je v podstatě jen generické střídání lokací, které je završeno tou či onou akční scénou.(24.7.2015)

 • Sarkastic
  ****

  Kdybych se už měl dobrovolně začít pravidelně dívat na akční komedie, tak bych preferoval něco podobného Red. Dávka humoru a akce byla ve výborném poměru, ale hlavně je to o hercích. Osamělý drsňák Bruce Willis to celé táhne, ale ostatní rozhodně nezaostávají. Ať už John Malkovich jako totální pošuk (růžové prasátko nebo běh s bombou stály fakt zato), getlemanský kmet Morgan Freeman ("Nejsem mrtvej. Jenom v důchodu") nebo elegance sama v podání Hellen Mirren (každá scéna, kde vyprazdňuje zásobníky rozličných zbraní je prostě a jednoduše úsměvná). Jen mě trochu překvapilo angažování (pro mě docela neznámé a trochu nevýrazné) Mary-Louise Parker ala "Brucegirl" (čekal bych na jejím místě někoho známějšího a také, snad se dotyčná neurazí, možná i víc sexy :-) ). Krapet nedůvěryhodná změna chování agenta a závěr z Moldávie jsou trochu ze slabšího soudku, ale jinak jsem se u tohoto pohodového filmu s nadhledem bavil. "Tři kulky do hrudníku. Když jsem se probral...věděl jsem, že mě pořád miluje. Jinak by mě střelila do hlavy."(8.9.2011)

 • - Do kin posíláno s falešným názvem "Cooper". (MeanWhile)

 • - Hudební motiv, který se ve filmu několikrát opakuje, se objevil již ve filmu Duplicity (2009) a je dílem skladatele Jamese Newtona Howarda. (Elegnor)

 • - Film vznikl podle stejnomené komiksové trilogie z roku 2003-2004. (NickHarper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace