Schwentke pořád točí sterilně a nevyhne se několika tempovým karambolům, ale vždy když zaškobrtne, nabídne mu partička excelentních důchodců pomocnou ruku a utáhne film na svých zádech. Willis má po Cop Out zase šťávu a chuť házet na lidi kartotéky, Malkovich si napravuje reputaci po Jonahu Hexovi, Mirrenka je jako obvykle k sežrání (a s Coxem jí to šlape jedna báseň) a Freeman s Parkerovou nezkazí žádnou legraci. Není to dokonalé a ani zdaleka to nesedne každému, ale Schwentkemu se povedlo najít rovnováhu mezi seriózním akčňákem a přepálenou komiksovou komedií, což ruku v ruce s nápaditým scénářem, který je v podstatě protikladem k Knight and Day (situaci sledujeme z pohledu službou zmagořených agentů), zaručuje velmi dobrou zábavu.(1.11.2010)

Soundtrack Christophe Beck: 1. Retired Extremely Dangerous ,2. Rotating Enforcement Device ,3. Radical Early Discovery ,4. Rapidly, Executioners Destroyed ,5. Regular Easygoing Dudes ,6. Rockets Eagerly Dispatched ,7. Realtor's Explosive Death ,8. Russian Embassy Divertimento ,9. Rendezvous, Encounter, Discussion ,10. Rocking Escape Dirty ,11. Rehash Every Detail ,12. RED Evades Dunning ,13. Reluctant Execution Decision ,14. Ridiculously Extravagant Disguises ,15. Revenge Es Delicioso ,16. Really Elegant Diversion ,17. Rescuing Ex-Agents Daily ,18. Ruined Election Dinner ,19. Restraining Elected Dignitaries ,20. Relieved Embrace, Done(9.5.2011)

Láska kvete v každém věku, i když Vám táhne na šedesát a jste agentem ve výslužbě. RED obsazené těmi nejlepšími all-star staříky ( jaké si lze představit ), tak natrhává všem letošním týmovkám pytlíky a je jedním z těch poctivých filmových překvapení, které baví i dojímají s výbuchy v pozadí. Old man my ass! Helen Mirren s kulometem je proklatě sexy!(20.10.2010)

Neměl jsem žádná očekávání a dostal jsem perfektní akční film. Už jsem si myslel, že Bruce Willis patří do starého železa, ale tím, co předvedl v tomto filmu, mě naprosto uchvátil. Kromě něj jsou výborní takřka všichni hlavní představitelé (John Malkovich, Karl Urban, Helen Mirren), možná kromě Mary-Louise Parker, ale dá se na ní zvyknout. Jediné, co mě trošku zamrzelo byl nedostatek prostoru pro Morgana Freemana, toho mi bylo líto. Akční pasáže byly dechberoucí (nejvíc borecký ta scéna, jak Frank lehounce vystoupí z točícího se auta) a užíval jsem si to opravdu hodně. Fakt se těšim na druhý díl, který přijde už letos...90%(19.1.2013)

Eskadra starých pardálů nakopává prdel zelenáčům. Příjemné osvěžení spionážní tematiky. Ve filmu mě potěšili naprosto všichni, Bruce Willis jen potvrdil že prožívá velice kvalitní rok, John Malkovich potřeboval podobnou roli naprosto nezbytně a Karl Urban dokázal že se s ním musí opět do budoucna počítat. Film je místy trošku utahaný, ale jelikož se jedná o starší pány, tak bych jim tuto skutečnost prominul. Trošku netradiční týmovka, rozhodně povedená. 80%(15.1.2011)