joelly01

Klenot jest velkym fanouskem komisare Fabera, procez si z mediathek vsechny dily poridil a nyni je obcas sledujeme kdyz je nalada. Ja moc Fabera nemusim, prijde mi takovy az moc pozersky (vagus), ale jsou hnusnejsi komisari, takze co. V tomto dile se jedna o to ze je v jezere nalezena mrtva puberta, ktera byla pred smrti znasilnena. Faber & Co. nyni tedy hledaji vraha. Ukazuje se ze Puberta byla trochu lehcich mravu a lezla na nervy docela hodne lidem (pratelum i rodine), procez nez se odhali vinik/vinice/vinici tak se nam predstavi hned nekolik podezrelych. Ja jsem pointu zacala tusit uz asi po pul hodine, jen to znasilneni jsem k tomu nemohla naroubovat, ale nakonec se vse uspokojive vysvetlilo. Zadna hitparada, ale docela slusna detektivka. Mam rada ten koncept kdy se stane zlocin kteryzto se vysetruje, vystrida se nekolik podezrelych zavisle na ruznych moznostech odehrani zlocinu a nakonec je dopaden padouch. Takove ty WTF s otevrenym koncem mi vadi, kor u Tatortu, ale jak rikam, tohle je solidni dil, procez s chuti do toho. ()