Černý víkend (S01E184) (epizoda)

• Západní Německo

Schwarzes Wochenende

Krimi / Drama

Západní Německo, 1986, 1 h 35 min

Skutečně zajímavá detektivka, kdy všichni účastníci jsou známí již po pár minutách, ale pravda se ukrývá někde hluboko v minulosti a ne a ne se k ní dokutat. Motivy jsou nejasné a Schimi má nervy. Já měl takový nervy, protože při všech výsleších v kancelářích v podstatě bez přestání v pozadí vyzváněly telefony debilním monotónním zvukem, až jsem myslel, že se nejdřív udám, že slyším hlasy a že už se to nedá vydržet a pak hned někoho zabiju. Nechápu, proč musí v televizní detektivce v kancelářích imrwére drnčet telefony, ikdyž to asi většina sledujících neslyší, proč?(9.4.2015)

Scénka jak Horst vykoukne z okna a nasledovne vychází z hotelu aby zjistil co se stalo je fakt dobra a nasledná reakce Thanera a Henschena na Šimiho opičku je ješte lepší.Následně se rozjíždí vlna výslechů což je trošku nudné ale koukatelny dil s vyborným Schimanskim a Thanerem(26.1.2008)

Jeden z parádních dílů se Schimim ! Výslechy,konfrontace,nová a nová zjištění která by už už mohla vést k dopadení pachatele,ale tak jednoduché to zase nebude.SQěle Schimimu sekundovali i oba jeho parťáci !(8.4.2015)

Spíše konverzační než akční případ, ale ve výsledku mírný nadprůměr.(1.11.2020)

Schimi je prostě v podání George nepřekonatelný....(4.8.2013)