Asi nejšílenější seriál, jaký jsem kdy viděla. Opravdu podařená kombinace tajemna, hororu, vtipu a úchylnosti. Když už si myslíte, že to nemůže být ujetější, objeví se na scéně jednooká siamská dvojčata. Každý díl je lepší a lepší a zamotanější... a nutí vás to podívat se co nejdříve na další. Po bleskovém zhlédnutí první řady dávám 4 (a půl) hvězdy.(23.10.2012)

65% Hned v prvním díle člověka donutí tajemná postava shlédnout seriál až do konce, přece jen, koho by nezajímalo, kdo a proč hlavním protagonistům-vrahům dopisy poslal. Tak začne krátký seriál, kde člověk sleduje pětici neobvyklých, podivných lidí, jak je jejich příběh(y) spojují dohromady. Místy vtipný, místy zvrácený Psychoville však nemá tak skvělý příběh, jak je zde psáno a svým koncem mě taky zklamal - přitom mohli tvůrci vymyslet mnohem lepší závěr nebo rozjet další sérii.(19.12.2010)

No ... prostě psycho .. Jediné pozitivum na celém seriálu je příběh. Nic víc. Ale ono to úplně stačí k tomu, abych byla schopná dát tomu celé tři hvězdy a přemýšlet nad čtyřmi (což už bych ale opravdu byla asi padlá na hlavu). Směsice černého humoru, velmi netradičních poruch osobnosti a špatných herců dá zavdat seriálu toliko absurdnímu, až se člověk smát a divit prostě musí. Na druhou stranu přiznávám, že jsem se nemohla přestat koukat, dokud jsem se nedozvěděla, jak to dopadne. Pro slabší nátury to zřejmě nebude to pravé ořechové, ale pro vděčné diváky, kteří nepohrdnou černočernou absurditou, to bude balzám po dlouhém dni :) ..... Přidávám hvězdičku po druhém kole .. jsem padlá na hlavu :))(10.7.2011)

Velmi ojedinělý seriálový počin, BBC hodně překvapilo :). Po shlédnutí první série jsem byl opravdu zvědavý, co mě čeká v sérii druhé a abych se přiznal, čekal jsem tak trochu zbytečné pokračování, ale opak se stal pravdou - druhá série mě baví ještě mnohem víc. Rozhodně doporučuji všem, kteří hledají netradiční, originální seriál plný napětí, brilantního britského humoru a nečekaných zvratů.(29.7.2012)

Absurdné, úchylné a nenormálne zábavné. Necelých 210 minút britského čierneho humoru, bravúrnych dialógov a choromyseľných indivíduí. Kde inde sa na jednom mieste objavia jednoruký vulgárny klaun, slepec vlastniaci jedinečnú zbierku plyšových hračiek, lilipután s minulosťou pornoherca ovládajúci telekinézu, pôrodná asistentka dojčiaca nácvikovú bábiku alebo vražedné duo matky a masovými vrahmi posadnutého syna? V skutočnosti je to všetko oveľa oveľa šialenejšie. Spočiatku tento mix žánrov pôsobí dosť trápne (ja som mu prepadol až po tretej časti) a áno, naozaj nie je pre každého, ale vytrvalcom ponúkne osudnou chvíľou poznačené pozoruhodné postavy, premyslený dej a v neposlednom rade okrem odkazov na popkultúru aj skvelé hudobné čísla. Sem sa s ďalšou sériou!(13.9.2012)

• - Na svém autě má klaun Jolly (Adrian Scarborough) webovou adresu jollyparties.co.uk, která skutečně existuje. (Lisabellla)

• - Na začátku 3. epizody 1. série zasedá klauní soud se soudcem klaunem Pennywisem. Jeho jméno bylo převzato z horrorového románu „It“ od Stephena Kinga, kde ve městečku Derry vraždí ďábelský klaun Pennywise. (Elbarto08)

• - Sami tvůrci seriálu Reece Shearsmith a Steve Pemberton zde hrají několik postav. Reece Shearsmith zde ztvárnil celkem pět postav (Mr. Jelly, Jeremy, Maureen, Phil, Silent Singer). Steve Pemberton si zahrál postavy celkem čtyři (David, George, Hattie, Lomax). (bublajsa)