Vraždící anděl

Thomas S. Hammock

Kostýmy:

Emma Potter
  • Sabrewulf

Hlavní hrdina mi byl hned od začátku strašně nesympatický. Po tom, co přežil obrovský nůž zabodnutý hluboko do hlavy (!!!!) jsem zaskřípal zuby, ale koukal dál. Pak skočil s jedním protivníkem nejméně z třetího patra a dopad na auto taky přežil, tak to už jsem vypnul, páč blbce ze mě nikdo dělat nebude. A jak píšu, ten hrdina byl fakt nehorázná, nesympatická DRŽKA ..... počkat .... to byla ženská? ... aha ....(5.1.2014)

Typické akční béčko s ženskou hlavní hrdinkou. Musím ale uznat, že tady se nikdo s ničím nesere. Zranění, vraždění, způsoby zabití, to všechno je tu jen pro silné povahy a udržuje to děj ve slušném tempu. Jen škoda, že je tak jednoduchý a tupý, jinak by to bylo celkem solidní a zábavné. Zoe Bell je tedy prvotřídní kus ženy, na který je pěkný pohled, ale začínat by si s ní nikdo nechtěl, natož ji nasrat. Hodnotím vcelku nadprůměrně, ač jsem z toho cítil kopírování Kill Billa. 60%(5.1.2014)

• sedm.1

Od závěrečných titulků tohoto snímku si pokládám jen jednu jedinou otázku. Mám vůbec chuť a vlastně i vůbec nějakou šanci najít jediný důvod, proč nedat křišťálově čistý ODPAD!? Dobrá, jsou tu dva momenty, konkrétně tedy souboje, které mají úroveň a za které jsem ochoten tu jednu ušmudlanou * dát. Zbytek Angel of Death je ale skutečně hnus. Hned od začátku mě nekompromisně praštil přes rypák šílenej televizní vizuál, následující strašnými hereckými výkony, rádobycool komiksovým střihem, a to vše podpořeno otravnou a nudnou zápletkou, kdy i těch sedmdesát minut bylo nesnesitelně dlouhých a ubíjejících. Ovšem nedá mi trochu víc rozebrat a pozastavit se nad hlavní ženskou rolí Zoë Bell, která možná disponuje nějakým tím fyzickým fondem a nejspíš si prošla i nějakou tou lehčí bojovou průpravou, ale jak její herecký um, tak její vizáž, respektive celková sympatičnost je za hranicí nechutnosti, tu jsem fakt nedal a tuhle mužatku už vážně nechci nikdy nikde vidět. A tak jak jsem zmínil, z úplných sraček ten blábol vytahuje skutečně jen těch pár bojových scén, které mají jak slušnější choreografii, tak poměrně i koule, nicméně, zbytek je tak špatný, že radši to celý rychle vypustím z hlavy a jediné, co mě s touto kravinou bude spojovat, bude jen těch pár zdejších řádků.(7.1.2014)

Že by měla Cynthia Rothrock nástupkyni v podobě Zoë Bell? Akční jízda o ženské vražedkyni, která schytá 'deset čísel' kudlu do hlavy, což zázrakem přežije, ale začne ji chytat fantas, načeš se rozhodne jít svou brutální krvavou cestu pomsty. Co se týče bojového umění, je na co se dívat. Nejednoho mužského diváka napadne, že sdílet s takovým tornádem jednu domácnost zřejmě nebude žádný špás. Brutální Nikita je o proti ní nehorázný břídil. Komiksové ladění snímku ospravedlňuje rychlé tempo a fakt, že se nezabývá prkotinami a jde si stále svoji hlavní dějovou lajnu. Celková stopáž je poněkud kratší, ale je to ku prospěchu věci. Takový akční snímek s hlavní hrdinkou dávající každému pořádně na prdel tu dlouho nebyl. A tak se jedná o skvost, který představuje ženskou hereckou akční postavu, která by mohla mít slibnou budoucnost. Snad se ještě něčeho dočkáme.(18.8.2014)

• zdenny

Zoe mám rád a proto jsem se na tento film podíval. Není ale dobrý a v tomto žánru naprosto zbytečný. Celkově to vypadá jako narychlo spíchnutá amatérská práce. Bojové scény nejsou špatné, ale fakt se nedá věřit, že by Zoe zbila všechny ty řízky. Napětí bylo téměř nulové a logika taky nic moc. Zoe se pořád někde objevuje, na své cestě každého zbije nebo zastřelí, no a pak je konec a člověk neví, co to vůbec mělo znamenat a jaký to mělo význam. Mrzí mě to, ale Zoe jsem viděl rád.(13.10.2010)