poster

Vraždící anděl

 • USA

  Angel of Death

 • Slovensko

  Krvavá odplata

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2009, 77 min

Scénář:

Ed Brubaker

Kamera:

Carl Herse

Střih:

Jacob Vaughan

Scénografie:

Thomas S. Hammock

Kostýmy:

Emma Potter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sabrewulf
  odpad!

  Hlavní hrdina mi byl hned od začátku strašně nesympatický. Po tom, co přežil obrovský nůž zabodnutý hluboko do hlavy (!!!!) jsem zaskřípal zuby, ale koukal dál. Pak skočil s jedním protivníkem nejméně z třetího patra a dopad na auto taky přežil, tak to už jsem vypnul, páč blbce ze mě nikdo dělat nebude. A jak píšu, ten hrdina byl fakt nehorázná, nesympatická DRŽKA ..... počkat .... to byla ženská? ... aha ....(5.1.2014)

 • ywo666
  ***

  Ani mi to neprišlo také krátke. Zoe, nie je žiadna kráska (aj keď to trénované telo dáva body k dobru). Z kaskadérky nie je ľahké spraviť herečku, ale akčných hrdiniek nie je veľa takže sa môže aspoň vo videobéčkach presadiť. Film je na béčko solídny akcia je dostatok. Mohla byť aj lepšie, ale stále mierny nadpriemer na béčkové vody. Občas som sa aj zasmial. Takže lacné tri a pol hviezdičky. 4 dať proste nemôžem, tak 3 silné béčkové hviezdy.(1.7.2012)

 • DavidWebb
  odpad!

  Obsahuje SPOILERY! Tak sa mi po dlhočiznej dobe stalo, že som vypol film v polovici a nedopozeral. Pretože kto napísal tento žumpoidný výplach má v hlave miesto mozgu kravské lajno a ani len základné znalosti o ľudskom tele a o tom ako sa píšu scenáre k podobným filmom ani nehovoriac. Odhliadnuc od toho, že hlavná postava je jedna odporná, nesympatická chudera, ktorá si ako nájomná vrahyňa namiesto použitia zbrane radšej láme pastelky v pästných súbojoch, sa nenájde v snímke jediná sympatická postava. Krava dostane nôž až po rukoväť do hlavy a za tri dni ide znova do akcie píčo! Čo viac, znova si láme pastelky pričom dostáva bomby do hlavy a ona je v poho, koxo! Príde zabiť cucáka a frajer napudrovaný sa jej otočí chrbtom, pištoľ nechá na stole, lebo on telefonuje koxo... A tá hudba... No a dosť, tak toto ani fucking náhodou.(4.11.2013)

 • Tuxedo
  ***

  Když si odmyslím prapůvodní důvod hrdinčiny odplaty, je to zdařilý a na nic si nehrající zástupce revenge žánru. Scénář není žádná sláva, lehčí překombinovanost a odláfknuté postavy hrají v jeho roli naštěstí jen minimum a v rámci žánrové dimenze se nemá moc za co stydět. Levnější zázemí kupodivu příliš nepoškodilo ucházející akci, postrádající obvyklou strojenost, ačkoliv originalitou a oslnivostí také zrovna nesrší. Angel of Death má však i svou stinnou stránku - je o mnoho lepší adaptací comicsového Punishera než všechny tři stávající "oficiální" adaptace, což mě jakožto zarytého příznivce mstitele s lebkou na triku přivádí na vnucující se myšlenku vyslat ostříleného pomstychtivce mezi hollywoodskou smetánku a případnou příští punisherovskou adaptaci vsunout pod hlavičku produkce Tarantino či Raimi.(3.8.2009)

 • Flipnic
  ****

  Parádaní akční řežba v comixovém ladění. Hlavní hrdinka to tam řeže hlava nehlava a jde si za pomstou s menšíma přestávkama až do konce. Velké překvapení!! Výborný look, choreografie soubojů perfektní a vtipná. Děj přímočarý jasný. Občas nějaké ty bouchačky, ale jak jsem psal, většina všech konfrontací se stejně zvrtne v peckovačku rukama a nohama. Perfektně jsem se bavil!!(6.1.2013)

 • - Počas natáčania scény v nemocnici kopla Zoë Bell (Eve) jedného z kaskadérov tak silno, že dotyčný bol prevezený do nemocnice s podozrením na zlomené rebro. (beso74)

 • - Zoë Bell (Eve) zvládla všetky kaskadérske kúsky bez toho, aby bola niekym zastúpená. (beso74)

 • - Takmer všetky scény natočené v interiéri boli spravené v jednej nemocnici v Los Angeles. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace