Architektura pro vesmír (TV film)

• Německo

Architektur fűr den Weltraum

Space architecture

Dokumentární

Německo, 2006, 45 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

• Djkoma

Docela nuda. Od dokumentu o architektuře pro vesmírné cesty jsem čekal více, než jednu německou doktorku a několik dalších prací většinou diplomových od studentů německé technické školy. Prakticky minimum nových informací a žádný výsledek z celého 45 minutového sledování 3d návrhů řešení a budoucnosti astronautiky, které jako by vypadly z oka stovkám sci-fi nápadů scénáristů a spisovatelů.(16.8.2009)

české znění: Dušan Jurčík, Jan Hlavička, ing. Marcel Green, Václav Kvasnička, Vladimír Tišnovský, Miloš Kostner, Barbora Petrů, Radim Štětina, Ondřej Dvorský, Michal Gulyáš, Yvona Jelénková, René Vápeník, Tomáš Jančařík, vyrobila: Česká televize 2009(15.8.2009)

Iný pohľad na výskum vesmíru a na každodenné problémy s ktorými sa kozmonauti stretávajú. Dokumentu síce chýba trochu väčšia obrazová zaujímavosť, ale inak je informačne celkom podarený.(14.8.2012)

Rakouský dokument představující některé koncepty (zejména studentské) staveb pro oběžnou dráhu Země, Měsíční a Marsovský povrch. Myšlenky jsou to pěkné, ale jejich největším problémem je a bude ryze pozemská ekonomika.(10.5.2011)