Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona (TV film)

Jack Hunter and the Quest for Akhenaten's Tomb

Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky

Dobrodružný / Akční

USA, 2008, 94 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (36)

• Renie42

Byla jsem o něco více zklamanější než u prvního filmu. Jakožto milovníka egyptologie mi některé věci nedávali smysl, plácali to tam páté přes deváté. Další padouši, každý jde po každým, lidé, kterým věříte, se promění ve zrádce. Ale přesto se podívám i na poslední film, abych věděla, jak to dopadne.(30.7.2011)

• MM_Ramone

Čo bolo toto za zhovadilosť?! Smiešne úbohá napodobenina legendárneho dobrodruha Indiana Jonesa. Lenže Jack Hunter nie je Indiana Jones! Pretože rusák Ivan Sergei nie je ani z polovice tak charizmatický ako Harrison Ford. Režisér Terry Cunningham nesiaha Stevenovi Spielbergovi ani po členky. No a tiež v neposlednom rade lacná, televízna produkcia nemôže konkurovať spoločnosti Lucasfilm. Jack Hunter je looser. Škoda s ním strácať čas. *(8.3.2010)

Prime pokracovani predchoziho filmu Ztraceny poklad Ugaritu a zhruba asi tak na stejne urovni plati to co pro predchozi film nic svetobornyho proste solidni koukatelnej prumer(14.7.2013)

U druhého filmu Jacka Huntera se nedá napsat nic jiného než u filmu prvního. Slušný dobrodružný televizní film na způsob Indiana Jonese. Při sledování nepřemýšlet a jenom koukat a bavit se.(23.10.2009)

Takové zábavné spotřební zboží. Člověk by řekl, že hlavním důvodem natáčení bylo udělat si pěkný výlet.Totálně mě dostala scéna, kdy se skupina archeologů hledající v poušti rozvaliny města orientuje podle mapy Egypta, která vypadá jak vytržená ze školního atlasu. To nemělo chybu!(28.3.2010)

I druhý film téhle minisérie se mi hodně líbil. Jak jsem psal u prvního dílu - je nutné brát v potaz, že to je televizní věc. Indiana Jonese to nevykrádá, jen se inspiruje. A ostatně sám Indiana Jones se inspiroval u svých dobrodružných předchůdců jako Alain Quatermain. Není tu příliš akce, ale když je, bývá na TV film dobře nasnímaná, lokace jsou pečlivě vybrány a kamera kouzlí, jak jen může, scénář není hloupý a je v něm jistý nadhled.(14.8.2009)

• eraserhead666

Televizní, na pohled zdánlivě nákladná, vykrádačka Indiana Jonese, včetně klobouku. Docela si dokážu představit casting. Bereme tohohle, tomu to v klobouku bude hrozně slušet. A tuhle, ta jakoby z oka vypadla Charlize Theron, takže bude šukézní kost zalevno a nějaký blbec, který si nepřečte titulky, si dokonce bude myslet, že je to fakt ona. K ní pak jako protiklad dlouhovlasou černovlásku. No a nějakého Araba, který tam bude dělat blbečka a Češi jeho trapné komičnosti určitě pomůžou tím, že ho nechají nadabovat stejným hercem jako Jar Jar Binkse. K tomu sem tam trošičku digitálních triků a celé to hlavně zalejeme hromadou exotických a dobrodružných záběrů. Lidi to sežerou. A u mapy Egytpa v podobě turistického průvodce ze suipermarketu se určitě pobaví. Díky alespoň za ty exotické lokace.(10.1.2014)

• Tommassi3

"Nedělejte ze mě blbce !! Nemuselo by se vám líbit, co bych s váma udělal.. K Nilu je blízko a krokodýli mají pořád hlad.." ;)(12.3.2015)

Líbilo se mi to, dokonce více jak 1.díl. Má to i svá překvapení se kterými nepočítáte(6.11.2009)

• corpsy

Rovnako hlúpe a lacné ako predchádzajúci diel. Ja fakt nepochopím, že im to niekto žerie.(6.2.2011)

• Paity

Neustálá snaha filmařů s malým rozpočtem vzkřísit něco na způsob Indyho mě udivuje. Stále stejná písnička a stále stejný odpad.(9.7.2013)

Jak už jsem psala u pokladu Ugaritu...Další film na způsob Indiana Jonese, Lovců pokladů, Flynna Carsona a snad i trochu Mumie:-) Tady je to o to větší zmatek (kupodivu přehlednej), protože tady nehledá poklad jen Jack a někdo další se skupinou...tady hledá poklad Jack a další 3 samostatný skupiny:-)))(16.8.2009)

• Olík

Musím se opakovat, ale jako u prvního dobrodružství tohoto hledače pokladů si musíme uvědomit, že všichni ti Flynn Casenové, Jack Hunterové nebo Tess Chaykinové jsou jenom hrdinové televizních filmů a charisma Harrisona Forda by u nich nenašel ani Indiana Jones. Proto, kdo chce velkolepou podívanou nechť si pustí Mumii nebo Chrám zkázy a ten kdo se spokojí s ničím nevyčnívajícím televizní dobrodružství aniž by se stal hledačem chyb a absurdit může najít upokojení u Jacka Huntera.(22.2.2011)

• char_t

Nevydržel jsem víc než 20 minut. Sergeiovi prostě inteligenci a proslulost nelze věřit (možná tak kariéru gay-modela, to možná). A zbytek byla jen snůška blbostí, vedoucí k tomu, aby mohl chlápek s kloboukem pobíhat po Egyptě, nechutně umělé, velmi levné. Vedle Huntera je i Flynn Carsen velkofilmem.(9.11.2011)

• ludva10

Nevím, nevím. Začátek vypadal nadějně, bohužel se děj nikam neposouval, vše se stále tak nějak opakovalo a ten konec, to by člověk skoro brečel... Škoda.(5.7.2015)

• Torgal

Ďalší amatérsky klon Indiana Jonesa. Zatiaľ čo Flynn Carsen si dobre uvedomoval aké má možnosti a tak išiel cestou humoru a sebaparódie, Jack Hunter toho nie je schopný. Tvári sa ako seriózny dobrodružný film a preto nutne zlyháva - nemá na to hercov, scenár ani rozpočet. Keby nebolo postavy Tárika - otravného pritepleného sidekicka - tak by to ale bolo vcelku znesiteľné. Ten kretén tam ale je a každou sekundou na obrazovke si pýta smrť strašným spôsobom. Špeciálne kvôli nemu dávam 1*, bez neho by to bolo aspoň na slabé dve. 3-/10(11.3.2010)

• Acrobat

Opäť platia mizerné poznatky nezodpovedného komentu k Ugaritom. Zaujalo nás "napínavá" honba pokračuje. Neuvedomil si zo štábu nikto nič a musí sa pretrpieť porušovanie copyrightu z r. 1984. Sergej!! Kamarát, ty si ako mucholapka. Ženy sa na teba lepia a pritom si historik...(27.7.2014)

• KdG

Tenhle žánr mám celkem rád, a ač jsem se snažil být shovívavý, tak nic moc výběr herců, velmi děravý scénář a chabá výprava mě nutí hodnotit film tak jak hodnotím.(21.5.2010)

• Quendi

Jako od jedničky žádný posun. Přitom mi vyloženě nevadí, že se to tváří jako Indiana, popř. tucet dalších podobných filmů, ale naprostý nedostatek něčeho zajímavého. Když přehlédnu, že se tam vystřídají snad úplně všechna nejklišovatější klišé, což vás připraví o jakékoliv překvapení, tak prostě nechápu, jak je tak snadno možné natočit film, kde se nevyskytuje žádná sympatická postava. Nikde nikdo, koho byste měli rádi...Je to jako černá díra uprostřed tohoto filmu a do ní padá všechno ostatní. Protože když už neumím natočit originální nebo zábavný dobrodružný film, tak jediné co by to mohlo ještě zachránit jsou postavy.(1.12.2009)

• moniQe89

Najviac som sa pobavila na scéne na lodi...Kapitánovi tam postrielali polovičku posádky a ten si veselo dojde do lode s textom: Ďakujem, ja to prevezmem......Trápnosť nad trápnosti.....(8.3.2010)

• Aiwn

Naprosto souhlasím se všemi odpůrci Jacka Huntera. Směšná a hrůzně odpudivá napodobenina Indiany Jonese s hvězdným týmem Stevena Spielberga, George Lucase a Paramount Pictures. Tato slátanina, jejíž zastupitele, ať v obsazení hereckém nebo filmovém, vůbec neznám, mě zklamala hned obalem DVD, na níž vystupuje nějaký debil, který se všemocně snaží napodobit amerického ORIGINÁLNÍHO archeologa Harrisona Forda. Žádné plus, film nemá ani jednoho fanouška, díkybohu, jen tak dál!!!(4.11.2011)

<< předchozí 1 2