Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Lucky Luke dostal příkaz, aby udělal pořádek ve svém rodném Daisy Townu. Městečku momentálně vládne banda desperátů, jako je Billy Kid, Calamity Jane a Jesse James. Lucky Luke zatím nikoho nezabil, ale spravedlnost asi nezjedná, aniž by dal někomu okusit olova... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (33)

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Zhruba do poloviny je to klasický komiksový Lucky Luke se vším všudy převedený do hraného filmu a je radost se na to dívat. Nejen díky přesnému Jeanu Dujardinovi a množství vtipů, ale také díky krásné výpravě a režii, která si krásně hraje s každým záběrem. Jenže pak Luke pověsí kolt na hřebík a j(e)de to z kopce. S romantickou zápletkou přijde úplně jiný druh humoru, najednou se to vleče a až závěr ten dojem zase trochu napraví. Je to škoda, protože mít celý film úroveň první půle, mohl se vyrovnat druhému hranému Asterixovi a dost možná mohl směle konkurovat i Limonádovému Joeovi. ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Velmi špatné!!! Francouzi by se měli držet svého "kopyta", tedy veseloher a nepouštět se do natáčení westernů, natož jejich parodií. Série scén s tak zvaným chtěným nebo násilným humorem, kdy po nás tvůrci chtějí, abychom se smáli tam, kde to humorné vůbec není. Naopak člověku je někdy až stydno, co za stupidity jsou nám předváděny. Nejhorší scéna je snad ten pěstní souboj mezi Lucky Lukem a Calamity Jane. Za muvícího koně a pár dobrých vtípků, jedna hvězda, více ani "ň". ()

Reklama

burton odpad!

všechny recenze uživatele

Začínalo to tak pěkně. Luke se obléká, zapíná manžety, zasunuje náboje do opasku, který si předtím utáhl na sexy nebesky modrých džínách a pak otočí kolečkem ostruhy na kovbojské botě a kamera sjíždí znovu jeho kráčející štíhlou postavu. No a tady bych to zabalila a dala závěrečné titulky a byl by konec a bylo by to nevtipnější na světě. ()

Dubro 

všechny recenze uživatele

Tak nám Frantíci vymenili Daltonovcov za Billy the Kida, krpatého, dorobeného a psychicky nevyrovnaného hrubáka, za Jesse Jamesa, magora, neustále hrajúceho scénky zo Shakespearových hier, za Calamity Jane, vylízanú lopatu v slušivom dobovom oblečku a záporáka Pat Pokera, ktorý ako jediný z hlavných postáv nehrá vypatlané necky. Scenárista René zvaný Goscinny uplatnil svoje paprče aj v Asterixoch a podľa výsledku by sa ich mal držať aj naďalej. Toto francúzske prevedenie Lucky Luka, snažiace sa za každú cenu kopírovať (ne)osvedčené hulyúdske komédie, zachraňuje viac než slušná kamera, zvládnutý strih, nadpriemerná výprava a samozrejme Jolly Jumper ako najlepší herec v skoro hlavnej úlohe. 60% a dosť. ()

SeanLSD 

všechny recenze uživatele

Jeden z tých zaujímavých náhodných objavov pri nočnom prepínaní, ktorý by som inak možno nikdy neuvidel.. Jediné, čo mi bolo jasné, že takýto úlet museli stvoriť jedine Francúzi, a bez akejkoľvek znalosti o jeho pôvode som hneď myslel na Asterixa. Veľmi ľutujem, že som naň nenarazil zhúlený aspoň spolovice tak, ako tvorcovia keď ho vymýšľali a minimálne niektorí predstavitelia, keď ho hrali... ()

Galerie (30)

Zajímavosti (3)

  • Na budově Western Union v Daisy Town je napsáno jméno režiséra - James Huth. (ČSFD)
  • Na zdi v Cooperově vile jsou Morrisovy náčrtky z prvních komiksů. (ČSFD)
  • Billy the Kid má na zádech napsáno: "Wanted 5000 $". (ČSFD)

Reklama

Reklama