Studený spoj

Slovensko, 2007, 14 min

Miro Remo

Miro Remo

Mário Ondriš

Jak se na sociálním dně žije dětem? Pokud jste ještě nepřemýšleli na téma, zda jsou dětské domovy vždy horší než rodiče, tak věnujte tomuto krátkému filmu pozornost. Na mě snad jen příliš těch industriálních záběrů, které představují snad polovinu stopáže (70%).(15.11.2017)

Bakalářský film si zaslouží úplně jiné hodnocení, než americké velkofilmy. CITÁT - Proč si vlastně hrají........ Hororový pohled na život vedle továrny. Kdo je tu vlastně nemocný a proč je nemocný - kde je zakopán pes?(23.6.2013)

Ťažký film a hlavne smutný. Dievčatko trpý v neľudských podmienkach s neľudským otcom. Je smutné, že takéto rodiny existujú s takouto výchovou. Výborne zachytený snímok . http://vimeo.com/2027652(1.7.2010)

tak ako názov filmu - Studený spoj na mňa celý film pôsobil, studeno, chladne, s veľkým odstupom...napriek tomu do toho režisér vložil svoj pohľad a poňal túto klišé tému celkom zaujímavo, každopádne oveľa viac sa mi páčil Arsy-Versy.(6.12.2010)

Do určitej miery dosť klišé film. Nefunkčná rodina, otec alkoholik, matka hľadá, aspoň fyzickú, útechu niekde inde a to všetko ovplyvňuje život malého dievčatka...(25.10.2009)