Reklama

Reklama

Ze štěněčích kamarádů se ve třetím filmu stanou psí kosmonauti, když následují své páníčky na odlet raketoplánu a omylem se dostanou na palubu a do vesmíru. (Disney Channel)

Recenze (4)

rasistik 

všechny recenze uživatele

Už tie filmy, kde Bud športoval boli prihlúple. Keď potom začali šteniatka rozprávať, postúpilo to na nový level. Ale na toto ma nič nepripravilo... ()

Noddy

všechny recenze uživatele

Neviem, ktorý film mal zdeny99 na mysli, keď písal obsah, ale tento je o psíkoch, ktorý sa dostanú raketoplánom do vesmíru a dokonca pristanú na mesiaci... ()

Majduskabb 

všechny recenze uživatele

Už je to delší doba, co jsem tenhle film viděla, ale jelikož jsem dneska koukala na další pokračování, napadlo mě, že je docela smutné, že tenhle film je řazen mezi odpad. Štěňata se vloupají do rakety a ta je odpálí do vesmíru, potakjí se tam s dalším psím kamarádem, prvním psem ve vesmíru - kdybych si tak jen vzpomněla na jméno. Jako správnej film pro děti, je tu jeden záporák, který se snaží překazit pejskům návrat na zem. Není to zrovna nejsilnější komedie, při které by člověk brečel smíchy, ale zase na druhou stranu, když se člověk nudí, tak je to fajn oddechovka. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Tento film je první ze série, který byl vydán na Blu-ray. (griph)

Reklama

Reklama