Moje falešná svatba (TV film)

My Fake Fiance

Moja falošná svadba

Romantický / Komedie

USA, 2009, 84 min

Rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným vztahem, potažmo životem, je jako chůze po velmi tenkém ledě. Prvním a rozhodujícím krokem je správná volba životního partnera . Je někdy až s podivem, jak úplně odlišní lidé mohou vytvořit dokonalý pár a lidé, kteří si jsou podobni jako vejce vejci prostě k sobě nikdy cestičku nenaleznou. Dle mého názoru chtěl film toto říci, a já si myslím, že se mu to docela povedlo. Za jakoukoliv kapku naděje vlitou mezi lidi je nutné být v současné době vděčný, takže i přes zřejmé klišé si tento film ode mě zasloužil své 3 * .(23.8.2013)

• Paldiny

Princeznám zo základky sa to asi páčiť bude, no ostatní to nepozerajte. Ústredný párik sa zosobáši len preto, lebo si jeden z nich chce zo svadobných darov zariadiť obývačku a druhý vyplatiť dlhy voči mafii. Na konci do toho ale vstúpi láska a obaja si pred oltárom uvedomia, že aj napriek vzájomnému odporu sú si asi súdení. Filmu samozrejme nechýba trápny humor, na hlavu postavené scénky a nefunkčné sarkastické výmeny oboch tragédov. Hviezdička aspoň za to, že som si počas neho pripísal dve víťazstvá v Sérii A.(9.7.2018)

• Zapinka

Naprosto zbytečný film! když se nudíte, nemáte co dělat a nemáte po ruce žádný jiný film tak tenhle vás zabaví, ale to je tak všechno. Melissu jako herečku opravdu nemám moc ráda a strašně mě v tom filmu rušila, Na opad bych tento film nedala, protože jak už jsem řikala, když chcete ztratit čas tak s tímhe ho skvěle ztratíte!(2.6.2011)

Je sice jasné jak tato komedie skončí, ale má takový příjemný nádech něčeho spolu se skvělou Melissou. Její přítel se od minulé komedie také změnil...a k lepšímu. Pokud jste romanticky založení, tak doporučuju...určitě lepší než zabíjet čas u Stmívání, kde se slibovaná romantika nevyskytuje vůbec nikde.(30.12.2011)

..tak hej, je to dost po pazi film, no ti dvaja maju tak skvelu chemiu a tak paradne vedia hrat a tak im to islo, ze nemozem dat nizsie hodnotenie.. film som mala odporucany kamosom ako taku oddychovku na vecer... a tak som si to uzila, zasmiala sa a vychutnala si pekne herecke vykony, hlasky, scenky a to vsetko v jednom pohodovom filmiku... som spokojna, kludne si to pozriem aj znova.. a 54% sa mi zda fakt malo... :P(19.9.2014)