Moje falešná svatba (TV film)

My Fake Fiance

Moja falošná svadba

Romantický / Komedie

USA, 2009, 84 min

Na televizní film, je Moje falešná svatba docela pohodová komedie, sice předvídatelná až hanba, ale se sympatickými herci, mezi nimiž chemie opravdu funguje, čehož posléze využili tvůrci seriálu Melissa & Joey a proto s tímto kusem nemám ani ten nejmenší problém a beru ho jako takový předkrm, před výše zmíněným sitcomem, který mimochodem fanouškům sitcomů musím jednoznačně doporučit...(10.5.2014)

• Tommassi3

"Copak neslyší, jak jí tikají hodiny ?? Všichni to slyší !! Tik ťak, tik ťak, tik ťak.." - "No, zní to spíš jako bim baam, bim baam.." ;) To spíš zvoní umíráček.. Tikající Melissa Joan Hart se stala větší, nikoli však čarodějnicí ani herečkou, spíš je stále stejně otravná.. To živelný sympaťák Joey Lawrence je docela jiná káva, rozhodně platí za velmi zajímavého herce s velmi zajímavou, byť spíše sitcomovou, komikou.. Kdysi talentovaný režisér Gil Junger se začíná utápět ve stále větším hnoji, a tak ani on tuhle pseudoromantickou bezduchost s rádoby gangsterskými motivy zachránit nezvládl, o to více mě zaráží, že přivedla studio na nápad s vlastním sitcomem obou hlavních hrdinů, byť tedy zvlášť dík tomu kontrastu mezi nimi jistá chemie skutečně existuje.. Seriál Melissa a Joey se nakonec opravdu povedl o poznání lépe, ovšem ta laťka zrovna taky moc vysoko neplandala..(26.1.2017)

• Paldiny

Princeznám zo základky sa to asi páčiť bude, no ostatní to nepozerajte. Ústredný párik sa zosobáši len preto, lebo si jeden z nich chce zo svadobných darov zariadiť obývačku a druhý vyplatiť dlhy voči mafii. Na konci do toho ale vstúpi láska a obaja si pred oltárom uvedomia, že aj napriek vzájomnému odporu sú si asi súdení. Filmu samozrejme nechýba trápny humor, na hlavu postavené scénky a nefunkčné sarkastické výmeny oboch tragédov. Hviezdička aspoň za to, že som si počas neho pripísal dve víťazstvá v Sérii A.(9.7.2018)

Je sice jasné jak tato komedie skončí, ale má takový příjemný nádech něčeho spolu se skvělou Melissou. Její přítel se od minulé komedie také změnil...a k lepšímu. Pokud jste romanticky založení, tak doporučuju...určitě lepší než zabíjet čas u Stmívání, kde se slibovaná romantika nevyskytuje vůbec nikde.(30.12.2011)

• Zapinka

Naprosto zbytečný film! když se nudíte, nemáte co dělat a nemáte po ruce žádný jiný film tak tenhle vás zabaví, ale to je tak všechno. Melissu jako herečku opravdu nemám moc ráda a strašně mě v tom filmu rušila, Na opad bych tento film nedala, protože jak už jsem řikala, když chcete ztratit čas tak s tímhe ho skvěle ztratíte!(2.6.2011)