• Pepinec
  **

  Inzerce: Pětice amerických rejžů pronajme komediální seriál bez vtipu a děje. Značka - každý potřebujeme tátu. Odpověď: Rozdělte si mezi sebou dvě hvězdy a dejte pokoj. Značka - bez toho vašeho se obejdu.(5.6.2012)

 • MickeyStuma
  ***

  Vcelku zábavný seriál, ale na druhou stranu, moc extra to také není. Nesedí mi ani český dabing. Použitý hlas se k pronajatému potrhlému otci nějak nehodí. Trochu to tu zábavnost shazuje. Použitý námět však není špatný a tvůrci se snažili z toho vytřískat co se dalo. A docela se zdařilo. Někdy je to potrhlé moc, že zábavnost zbytečně padá až do ztřeštěnosti. Seriál však neurazí a určitě pobaví.(23.7.2014)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Jen dobře že seriál skončil, prvních pár dílů bylo sice super, ale později seriál spadl tam, kde se jich pohybuje další bžilión(21.6.2012)

 • mysiak
  **

  Pilot...vynikajúci rozbeh, čierny humor a herec z Reapera...a Jake Busey maximálne drsný...teším sa na ďalšie diely...sklamanie nakoniec(14.3.2010)

 • Olík
  ***

  Ráz dobrodružství této rodinky, jejíž počet potomku výrazně převyšuje počet pravých rodičů je jasně dán výběrem ústředních postav. Na jedné straně „slamění sirotci“, tři osm, jedenáct a třináct let staří chlapci a s nimi spojené situace spojené s dospíváním, dětským pohledem na svět a vykreslením rozmanitosti jejich povah (rošťácký benjamínek s chováním neřízené střely, uzavřený chytrolín držící vše pohromadě a věčně optimistický mladistvý donchuán). Na druhé „pronajatý táta“ z prodejny sportovních potřeb Tyler Labine a jeho pivně flákačský život doživotního outsidera. Jejich vzájemný souboj o dočasnou nadvládu nad jejich společným obydlím trpí symptomy mladého manželství, které je sice nezralé, naivní a pracuje tak nějak napůl, ale při troše štěstí a dobré vůle může svým způsobem fungovat, stejně tak jako svým způsobem funguje i tento komediální seriál.(21.12.2011)