Pepíček (S09E08) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2008, 51 min

Režie:

Jiří Skála

Scénář:

Jiří Skála
 • sator
  ***

  Fajn chlap a povedený dokument..(1.6.2013)

 • Mylouch
  ***

  Vzpomínky na Pepíčka, mezi nimiž zbytečně převažují roviny jeho bodrosti a vztahu k ženám.(9.6.2013)

 • WANDRWALL
  ***

  Pěkný dokument o herci, který se snažil lidi bavit. A hrál ve všem možném. Kam ho zavolali, tam si šel zahrát. Lidový umělec, festovní chlap, kus zdejší historie.(1.5.2011)

 • Paity
  ***

  Už tak ne zcela povedené zpracování dalšího "životopisu". Resp. svou úroveň si drží, ale nepřidává nic navíc.(1.7.2013)

 • NinadeL
  ***

  Nu, Beka sice všichni velmi oblibují zvláště pro jeho komiku a ironický tón, jímž dokázal povznést všechny ty Babiččiny krabičky a Bejvávala, ale co my k němu víme více? Jedna kniha vzpomínek by tu byla ještě z jeho života, Každý den radost. Jeden krátkometrážní dokument, Lásky Josefa Beka - a tím vlastně končíme. Čili tento Pepíček, ať už je jakkoli schématický, udělal medvědí službu tím, že sestříhal mnoho vlastních Bekových komentářů k jeho kariéře, což je cenné. Ostatní komentáře jsou jen vycpávkami, na které jsme již v TV zvyklí. Naštěstí je tu mezi tím vším balastem i vzpomínání bývalé dramturgyně MDP a člověk se může inspirovat k tomu, že by si z Beka více dosledoval dle vlastního vkusu a zájmu.(31.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace