Ten drak jednou spadne (S02E08) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2001, 52 min

 • otík
  *****

  Moc hezky a hlavně mile natočený dokument o báječné herečce, krásné a zároveň velmi zraněné ženě, která ve svém životě mnoho štěstí nenašla. Spousta lidí na ni vzpomíná jen v dobrém, nezaznělo špatného slova. Krásné fotky, hezký její hlas podmalovávající prázdnější místa dokumentu. Prostě nádhera.(20.6.2015)

 • Rodriguez
  ****

  Herečka stříbrného plátna, která se těšila ze svých rolí! A i když měla těžké začátky, tak se dokázala nakonec prosadit a hrát celé tři dekády ve filmech. Při sklonku života ji však dostihla rakovina a v nemocnici po ní zbyl akorát župan a tři kartony amerických cigaret. 75%(12.5.2015)

 • Tominecek

  Cyklus Předčasná úmrtí - ocenění ELSA 2002 v kategorii "Původní domácí tvorba - Dokument - cyklus", udělená Českou filmovou a televizní akademií.(31.1.2009)

 • Lukrecie
  *****

  "Sotva se něco povedlo, tak zase je konec." Nebýt už mladá pro začátek a nebýt dost stará pro konec, to je okamžik provazochodkyně, která se podívala dolů."(3.1.2018)

 • mchnk
  ****

  Charismatická herečka tělem i duší s nezáviděníhodným osudem. Hvězda své doby vyzbrojená osobitým hlasem, krásným úsměvem a americkými cigaretami. Další milé vzpomínání a perfektní výběr uvedených filmů i divadelních záznamů.(4.4.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace