Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka (S07E03) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2006, 52 min

 • sator
  ****

  Úžasný herec...(25.4.2016)

 • LadyRainier
  *****

  Já ho miluju ...takže nemůžu jinak než za 5* ...Bože, ten jeho hlas !!!(20.11.2015)

 • gudlak1
  *****

  Výborný dokument o našem filmovém a hlavně divadelním herci. V tomto pořadu vzpomínají potomci Z. Štěpánka, kteří se také dali na filmovou a divadelní práci.(31.10.2009)

 • Marthos
  ***

  Portrét jednoho z nejvýraznějších divadelních a filmových herců dvacátého století Zdeňka Štěpánka lze jistě připočíst k těm lepším a ucelenějším epizodám volného cyklu Příběhy slavných. Panorama Štěpánkova nejednoduchého osobního i profesního života je interpretováno především prostřednictvím jeho potomků, kteří nezávisle na sobě divákovi předkládají obraz silného muže, svádějícího pomyslné bitvy s vlastním svědomím, s politickými režimy i s přibývajícími nemocemi. Je to obraz velkého českého herce, umělce, který je jen stěží nahraditelný a překonatelný. Osobně jsem pak rád za vřazení kratičké ukázky z němého filmu Josef Kajetán Tyl (1925) a dokumentárních záznamů Štěpánkova soukromí ze šedesátých let, natočených pro Československou televizi.(23.3.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace