Andělé tě hlídají (S01E01) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2000, 58 min

Režie:

Olga Sommerová
 • sator
  ****

  Osobnost se srdcem na dlani...(19.5.2013)

 • Woodstock
  *****

  Nakonec Tě neuhlídali, Petře... Tak ať se Ti tam nahoře dobře režíruje, připrav pro nás nějakou nebeskou podívanou. Určitě příjdeme...(15.12.2014)

 • marhoul
  ****

  Krásný dokument o jedné z nejvýraznějších osobností českého divadla. Dokument, ve kterém se vzpomíná, ale zároveň obsahuje zajímavé záběry ze zkoušek, rozhovory paní Sommerové s Petrem Léblem o lásce, životě a smrti, i ukázky představení, která jsou již dávno minulostí. Pan Lébl byl charismatická, talentovaná a pracovitá bytost. Naprosto chápu, že jeho odchod zarmoutil velké množství lidí. Vzpomínají na něj s láskou, úctou a s úsměvem. A já se konečně vrhám na knihu Radky Denemarkové. Chci se dozvědět ještě víc..(2.1.2017)

 • NinonL
  ****

  Velká škoda mladého života, člověka s talentem, jaký se rodí jednou za X desítek let.(31.3.2018)

 • Morien
  ****

  Poprvé jsem tento dokument spatřila na vrcholu puberty a ohromně mě tehdy zatížil. Ihned potom jsem si přečetla knížku Radky Denemarkové a část mojí duše tím napořád potemněla. Ale podařilo se mi, na což jsem velmi pyšná, obklopit ten stín prosluněnými loukami a přemýšlím teď o tom jako o vzrostlém tmavém stromu.(13.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace