Zpráva o sešlosti (S01E09) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2000, 53 min

Režie:

Bára Kopecká
 • Snorlax
  *****

  Dokument o žonglérovi se slovy sice vyzpovídal celkem málo lidí, ale vlastně jich ani o moc víc povídat nemohl nechat, neboť mnozí spolupracovníci nejnadanějšího učitele už také odešli. Poněkud mi chyběla zmínka o angažmá v Semaforu.(23.8.2013)

 • Tommassi3
  ****

  "Každý člověk nemůže být hrdina.."(26.1.2014)

 • helianto
  ****

  „Dobrý večer, v dnešním vydání přinášíme i tyto informace: Dramaturg hlavní redakce zábavných pořadů Československé televize, Luděk Nekuda, autor populární Sešlosti a řady dalších programů, dnes ráno zemřel na následky zranění“. Lapidární zpráva, kterou odvysílaly Televizní noviny dne 10.3.1988. Ten den opustila tento svět velmi zajímavá, a přitom velmi nenápadná osobnost českého divadla a televizní zábavné tvorby. Příjemný vzpomínkový dokument, u nějž jsem měla pocit, že se snaží o určitou rehabilitaci umělce, který se ze satirického kritika režimu přetransformoval až v člena Komunistické strany. „Každý člověk nemůže být hrdina“.(3.3.2015)

 • troufalka
  *****

  Po jeho ohebné češtině se mi stýská.(13.8.2018)

 • otík
  ****

  Dokument o Luďku Nekudovi z cyklu Předčasná úmrtí neboli Příběhy slavných. Pár jeho známých vypráví a vzpomíná na dobrosrdečného umělce, který se stal obětí své doby. Klasický, ale dobře udělaný dokument. Hudební režie: Jiří Bura(6.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace