Barvy všecky (S07E09) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2006, 52 min

Myslím, že Navarová je jedna z nemnoha umělců, jejíž dílo o jejím životě říká beze zbytku vše podstatné. Není třeba žádných zbytečných, či velkých proslovů, není třeba dokumentů. Ty mohou být v případě tak neuvěřitelně nadaného člověka jen na škodu.(12.11.2016)

Výborný dokument o skvělé "folkové" zpěvačce, ale především o vyjímečné osobnosti Zuzaně Navarové. Tomáš Váňa dokument natočil opravdu podařenou formou, shrnul to nejpodstatnější z jejího neobyčejně a naplno prožitého života. Ale nemohl samozřejmě zdokumentovat všecko, protože Zuzana se sice celý život "rozdávala" pro všechny , ale na druhou stranu asi málokoho (pokud vůbec někoho) včetně svých nejbližších "pustila" do svého vnitřního světa i srdce naplno. Docela by mne zajímalo jak "blízko" k sobě pustila Radúzu (myslím, že byly velké přítelkyně a v něčem i dost podobné), ale to už nám Zuzana prozradit nemůže a Radúza (podle jejího písemného vyjádření) z asi pochopitelných důvodů "nedokáže". Každopádně Zuzana Navarová nám schází neuvěřitelně moc a je opravdu ohromná škoda, že nás (nejenom) svými "barvami všemi" nemohla obdarovávat i nadále.(21.6.2019)

Dost dobré, dost zajímavá baba...a skvostná zpěvačka....jen mě tak napadá že kdyby možná otevřela své srdce, mohla tu být s námi doteď...(12.5.2013)

U Zuzky Navarové je každý dokument dobrá zpráva - pokud není autorsky zvrtaný, a toho se pan Váňa dovedně vyvaroval. Sympatický mininápad s barvami všemi:-)(11.10.2013)

Neuvěřitelný talent muzikanta.. :-)(18.7.2013)