Ten, který skákal přes kaluže (S12E04) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2011, 52 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • Tommassi3
  ****

  "Bejt takhle vyrovnaná, jako Mirek, v takovou chvíli, tak to bych si přála !!" Příběh pražského rodáka, jedinečného člověka, demagoga milujícího nade vše svoji rodinu Vladimíra Dlouhého, jednoho z největších herců své generace a posledních několika dekád, jistě potěší každého příznivce tohoto skvělého českého herce a dvorního dabéra Toma Hankse. Prostřednictvím "Mirkových" osudových žen či neméně známého herce, bratra Michala, nám tvůrci bohužel nepředkládají naprosto nic nového, věnují se Dlouhého brzkým hereckým začátkům, jeho vztahu k bulváru a rodině a zejména velmi předčasnému konci, kdy herec se sebezničujícím vztahem k vlastnímu zdraví neúspěšně bojoval s těžkou nemocí.. Velmi dobře zpracovaný dokument Petra Kotka vyznívá jako objektivní důstojná pocta legendě, která odešla příliš brzy, nenabízí však absolutně nic navíc..(15.8.2013)

 • NinonL
  ****

  Pohnutý osud. Talent od Boha a jasná svědectví, jak málo se měl pan Dlouhý rád. K životu ho nepovzbudila ani dcera a později ani krásná chlapecká dvojčata.(1.5.2018)

 • otík
  ****

  Vladimír Dlouhý byl neskutečný herec, který se vydal do posledního dechu. A tento dokument přináší vzpomínání jeho blízkých a kolegů v tradičním stylu, ale s velkou láskou, proto je velkou radostí dokument sledovat. Je dobré občas si připomenout herecké velikány, kteří se pro svou profesi obětovali.(21.5.2016)

 • tuntavala
  ***

  Jsem dlouho nevedel,ze Mirek byl vlastne Vladimir...(2.7.2014)

 • sator
  *****

  Skvělý sebedestruktivní herec....(13.2.2018)

 • Mistr119
  ****

  Z toho popisu bych skoro řekl, že V. Dlouhý byl vlastně hecky takový český Čechov. :-) Moc hezky zpracované. :-)(26.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace