Lehkou chůzí... tak se mohlo zdát, že prochází životem Vladimír Tesařík, atlet, kulisák, vrátný, profesionální bubeník – byť samouk. Vladimírovi, stejně jako staršímu bratru Richardovi, učarovalo černošské rhythm and blues a zejména soul. Hodiny a hodiny seděli u piana a hulákali na celý dům. Dejvice, kde vyrůstali, byly v té době vůbec známou líhní muzikantského potenciálu, tady vyrostli například Ondřej Hejma, Ivan Hlas, Petar Introvič (Bluesberry) a další. Bratři Tesaříkové jsou širší veřejnosti známí zejména ze svého působení ve skupině Yo Yo Band. Sport, jenž byl jednou z mnoha Vladimírových vášní, se mu stal osudným. Tragicky zahynul po nešťastném pádu z kola. Na geniálního muzikanta vzpomíná bratr Richard i jeho příbuzní, kolegové a přátelé. (Česká televize)

NinonL

V dokumentu je vysvětleno, jak je vůbec možné zabít se na kole. Bohužel je to možné, a stalo se to právě skvělému zpěvákovi a skladateli Vladimíru Tesaříkovi. Zajímavý dokument plný vzpomínek a dobré muziky. ()

otík

Dokument uveden v rámci cyklu Předčasná úmrtí, jinak nazvaný i Příběhy slavných. Klasický dokument plný vzpomínání ex členů i současných členů (rok 2005!) hudební skupiny YoYo Band. Především ale mluví Vladimírův brácha Richard. Hezké a milé vzpomínání na zpěváka a textaře, který umřel nešťastnou smrtí po pádu z kola. Čest jeho památce. Hudební režie: Vladimír Chrenovský ()

bubun

Výborná historka byla ta "A z čeho máte, pánové, strach?" "... Asi ze smrti". Jinak z mého pohledu slušný, poměrně obsáhlý dokument. Při některých vzpomínkách jsem se i zasmála. Ani mi tu nevadil Hejma, mluvil celkem věcně. ()

OG_Swifty

Když v roce 2003 zemřel Vladimír Tesařík, znamenalo to definitivní konec jedné netradiční české kapely. Díky tomuhle dokumentu jsem si na Yo Yo Band zase hezky zavzpomínal, takže díky. ()