O zelených očích Krásné paní (S08E01) (epizoda)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2007, 52 min

Režie:

Ján Novák
 • Una111
  ***

  Celkem dobře udělaný dokument. - - - Ale upřímně řečeno, nemám ráda tyhle filmy o soukromí filmových hvězd. A když se zcela výjimečně na nějaký takový podívám, znovu si potvrdím, že není o co stát. Všechny ty přecitlivělé duše, které bez popularity za každou cenu, bez milostných afér, alkoholu, drog, antidepresiv a nevím, čeho všeho ještě, nemohou žít, strhávají svými excentrickými životy na sebe pozornost médií a pro mnohé své fanoušky pak představují ideál, jak by člověk mohl/chtěl/měl utvářet svůj vlastní život. Jaká bída!(12.2.2017)

 • NinonL
  ****

  Hezky udělaný dokument o krásné herečce, která příliš brzy zmizela z obrazovek a dala přednost bohémskému způsobu života. Ve filmu se dozvíte také její cestu na dno společnosti a okolnosti, které pravděpodobně vedly k její nevyjasněné smrti.(23.1.2016)

 • otík
  *****

  Dokument z cyklu Předčasná úmrtí. Na začátku to vypadá na tradiční dokument, ale postupem času to nabere grády a především posledních 10 minut je nesmírně zajímavých, snad až napínavých. Povedený dokument o krásné herečce, jejíž brzký odchod ze světa i jeviště byl hodně zbytečný a osudový. Hudební režie: Vladimír Chrenovský(14.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace