Příběhy slavných

• Česko Předčasná úmrtí (více)
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2000–2013), 170 h 29 min (Minutáž: 45–60 min)

Režie:

Petr Lokaj, Zdeněk Gawlik, Pavel Křemen, Petr Kotek, Marek Dušák, Václav Kučera (více)

Josef Kemr, Helena Růžičková, Miloslav Šimek, Július Satinský, Zdeněk Štěpánek, Karel Zich, Jiří Kodet, Stella Zázvorková, Vladimír Dvořák, Eva Jakoubková, Libuše Geprtová, Nataša Gollová (více)

Série(13) / Epizody(196)

Recenze uživatele Martin741 k tomuto seriálu (4)

Příběhy slavných (2000)

Su tu osobnosti pre mna velmi zaujimave : Mensik, Ruzickova, Satinsky, Werich, Zazvorkova ...... a potom osobnosti, ktore nemusim. Ale aj tak zaujimava relacia : 90 % ()

To byl Jiří Sovák (2000) (S01E24)

Dostojny dokument o jednom hercovi /Sovak/, ktory patri k absolutnej hereckej elite byvaleho Ceskoslovenska. Rad spominam ..... 86 % ()

Tichý muž (2004) (S05E03)

Vyborny dokument o mojom najoblubenejsom hercovi z tunajsich koncin, o jeho zivote a o tom, ako nan viacero ludi spomina. Vyborne : 100 % ()

Momentálně jsem mrtvý... (2006) (S07E02)

Doteraz mi pan Julius Satinsky ako komik chyba ..... atento dokument je o nom ako o cloveku, komikovi, hercovi, klaunovi ...... nemam dalej slov, stale spominam. 100 % ()