Příběhy slavných

• Česko Předčasná úmrtí (více)
všechny plakáty
TV spot
Česko, (2000–2013), 170 h 29 min (Minutáž: 45–60 min)

Režie:

Petr Lokaj, Zdeněk Gawlik, Pavel Křemen, Petr Kotek, Marek Dušák, Václav Kučera (více)

Josef Kemr, Helena Růžičková, Miloslav Šimek, Július Satinský, Zdeněk Štěpánek, Karel Zich, Jiří Kodet, Stella Zázvorková, Vladimír Dvořák, Eva Jakoubková, Libuše Geprtová, Nataša Gollová (více)

Série(13) / Epizody(196)

Recenze uživatele triatlet k tomuto seriálu (7)

Věčný Kristián Oldřich Nový (2004) (S05E04)

Povedený medailon o Oldřichu Novém, i když souhlasím s Marthosem, že výpovědní hodnoty některých aktérů byly nicneříkající. ()

Naška, slečna z dobré rodiny (2007) (S08E13)

Nataša Gollová, herecká hvězda. Ještě že se do ní zamiloval kromě Tristana Tzary i Aleš Cibulka, alespoň si můžu přečíst krásné vzpomínky na HEREČKU s kouzelným úsměvem, případně podívat na vzpomínkový dokument. Kdo má rád právě ten půvabný Naščin úsměv, nechť navštíví Oblastní galerii Vysočiny v Jihlavě, kde je její portrét od Josefa Šímy. Obraz vznikl ve 30. letech, kdy Nataša byla v Paříži. ()

Ve vlnách (2011) (S12E02)

Dvě třetiny dokumentu velice zajímavé (bytové semináře), závěr sice trošku sklouzl k informacím o partnerských vztazích. Vtipná hláška Jana Dvořáka o přechodu na sólovou dráhu: "Z Hospodina jsme přešli na hospodyňky." Název vypovídá o životě a kariéře Petra Muka. Jsem rád, že jsem ho s Oceánem a Shalomem zažil naživo, když byl na vlně. Bohužel jsem v r. 2002 zažil i sólokoncert, kdy byl dole... Přesto: Oceááááán. ()

Malá hvězda nezapadá (2013) (S13E12)

Můj vztah k Tomáši Holému se odvíjí od 1. třídy. Při procvičování písmen T a H jsem celý řádek popsal jménem a příjmením dětské hvězdy roku 1978 :-) Příjemné vzpomínání, hodnotný nashromážděný materiál. ()