poster

Vražedné vize (TV film)

 • Kanada

  Second Sight

 • Slovensko

  Oči vraha

Drama / Fantasy / Thriller

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Allan Harmon

Scénář:

Rob Gilmer

Kamera:

Randal Platt

Hudba:

Hal Beckett

Scénografie:

Terry Lewis
(další profese)
 • Pepinec
  *

  Byla-li by řeč o kritériích filmu, kdy mi má přinést nějaký zážitek, něco nového anebo alespoň pohledně zpracovaného, Vražedné vize by neuspěly už samotným názvem. Natož pak zpracováním. Dojíždějí především na vybrané herecké osazenstvo, kteréžto do jednoho postrádá jakýkoli náznak charismatu. Ať mě někdo opraví, ale herectví přeci nespočívá v tom, že svraštím obočí a tvářím se jako na záchodě při zácpě. Nebo snad ano? V tom případě bych si se svou dlouholetou zkušeností měl podat přihlášku na DAMU!(21.1.2011)

 • pufina
  *

  Hrozný scénář, nápad absolutně neoriginální, příběh poutavý pouze tak na 10%, herci... ehm, nebudu sprostá.. Škoda peněz na takové filmy..(19.3.2012)

 • jasanka
  **

  Nápad dobrý, ale všechno to bylo nakomponováno tak uměle a krkolomně, že celek za moc nestál.(20.3.2012)

 • czjezisek
  *

  Klasický televizní film na jakékoli dopoledne v domácnosti, pokud nemá člověk co dělat. Tenhle je však o něco lepší než ty jiné, které radši vždycky vypínám, tenhle měl i celkem zajímavý děj. Myslím tím na poměry televizních filmů v tento čas :) jinak celkem hrůza - herci nepřesvědčiví, scénář nelogický.. jedna hvězdička je pro tento film až až :)(22.1.2011)

 • alambert
  **

  Ač film nepřináší nic moc nového a už vůbec nenabízí žádný dějový zvrat nebo překvapení, nedá se říct, že by sledování tohoto filmu bylo vyloženě utrpení. Ale když si přečtete popis, v podstatě všechno víte a to co se dozvíte, je nepodstatné, takže prostě docela nuda. Lexa Doig hrála dobře, navíc je sexy. Ty Olsson nudný a nepřirozený.(9.3.2010)