Bývalý fotbalista Tyler Draven (Aleks Paunovic), který se dostává do vězení, zjišťuje, že je z ničeho nic schopen vytvořit oheň holýma rukama. Udělá to, co by každý kriminálník v jeho situaci udělal - dostane se pryč z vězení právě díky své nové schopnosti a začne se mstít všem, kvůli kterým za mřížemi skončil. Vyšetřovatelé Ava Williams (Lexa Doig) a Lee Cooper (Ian Somerhalder) musí najít způsob jak skoncovat s touto pohromou než přijde o život ještě více nevinných lidí. (Lenniee)

Traktorista

No co k tomu říct? Narazil jsem na to spíše náhodou, ale nebál jsem se na to mrknout. Na scénu přichází firemutant a nehodlá se s nikým moc párat. Proti němu stojí prapodivná dvojka absolutně neuvěřitelných postav plná naprosto stupidních ( amerických ) dialogů a vystupování. Film ale i přesto celkem slušně utíká, pár hluchých míst pro nastavení stopáže spíše potěší ( viz bowling hrající dámy na pozadí - je tam jedna malá vychytávka ), jelikož si človík více může užít sledování dění na pozadí, než samotného děje. Celkově tenhle film zas tak moc ničím neurazí, lehce zabaví a nenutí nikoho nějak dvakrát moc přemýšlet. Co se týče obsahu tady napsaného - je matoucí, takže si ho k srdci moc neberte - je jasný, že jsem na to koukal hlavně kvůli Lex .) ()