Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Josef doufá, že po dokončení školy bude mistrem depa po starém panu mistrovi Janouchovi, ale proradný Karpíšek si vymyslí, že Josef opravil v depu Radkovi auto načerno a aktivně na to upozorní. Kdo tedy bude šéfem depa? Evě přijede výpomoc ze Slovenska, aby se mohla učit – maminka Mária. Eva ale netuší, že věci se spíš zkomplikují, než usnadní. Babi má starosti, mladší syn Radim chce emigrovat do Rakouska a chce po ní peníze do začátku, tolik ona ale nemá... Poprosí Josefa? Tonda stále ještě touží po Veronice, nikomu to však neřekne, když klukům povolí znovu hrát v kapele, na rande s Veronikou ale jako vždy zapomene. Má jejich vztah vůbec ještě nějakou šanci? Radek vymyslí lest, jak se sejít s Janou a vetřít se do její přízně - společně připraví Josefovi překvapení - oslavu narozenin, kde se ji nakonec pokusí políbit. Josef je ale smutný, protože nedostal povýšení a navíc v rádiu hlásí, že se upálil Jan Palach... (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

SlepeOcko 

všechny recenze uživatele

Pěkný písničkový díl. "Hvězda na vrbě" sedla ♥, stejně tak song "Bratříčku, zavírej vrátka", který vyprovázel Jana Palacha. ()

Reklama

Zajímavosti (2)

  • Natáčeno v Praze lokomotivním depu ve Vršovicích, na MFFK UK Praha, Štulcových sadech na Vyšehradě a v Plzni na hlavním nádraží. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • V úvodu zní začátek 2. věty Čajkovského Smyčcového kvartetu č. 1 D dur, op. 11 Andante cantabile. (ladyViolet)

Reklama

Reklama