Reklama

Reklama

Deset životů kočky Titanic

(TV film)
  • Norsko Titanics ti liv (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Mezi nebem a zemí je toho mnohem víc, než je na první pohled patrné. Když Liv dostane dárek k narozeninám, splní se její největší sen. Napřed trajektem popluje do Dánska a potom poletí helikoptérou. Těsně před odjezdem ale Liv a její nejlepší kamarád Thomas najdou ve sklepě tajnou místnost a ihned se začnou odehrávat tajemné události. Že by se jí někdo snažil něco sdělit? Každopádně, mezi nebem a zemí je toho mnohem víc, než je na první pohled patrné? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

rodo 

všechny recenze uživatele

Jelikož je mi absolutně jasné, pro jakou věkovou kategorii je tento film zamýšlen, dám hvězdičky tři, protože dětem se to líbit musí a neuškodí jim troška toho napětí. Jinak si nejsem příliš jist, jestli je potřeba tolik vysvětlování (Titanic, to je přeci ta loď, co se potopila atp.). Tohle by snad mělo vědět každé dítě, ale třeba tomu tak není :-( ()

fruitbueno 

všechny recenze uživatele

Průměrná rodinná podívaná na sobotní dopoledne. Starší zívou a chytají se za hlavu, mladší sedí a hltají příběh té divné kočky s otevřenými ústy. To mi připomíná, musím zkontrolovat vitální funkce své desetileté sestry... ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama