Pes na stopě

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 1993, 7 min

Ivan Renč

Předloha:

Jaroslav Němeček (komiks), Ljuba Štíplová (komiks)

Karel Svoboda

Čtyřlístek jsem měl jako prcek strašně rád a spolu s Rychlými šípy to byl komix, na kterém jsem vyrůstal. Ve formě krátkých filmů úplně nenadchne, ale dabing i celkově zápletka se ve všech třech případech povedla.(30.6.2010)

• Dixiee

Dabing příšerný. Příběh lehce úsměvný, ale dnešního diváka už to asi ničím nenadchne. Přitom je Čtyřlístek taková legenda..(25.2.2013)

Třetí z trojice adaptací příběhů ze Čtyřlístku, který jsem viděla díky VHS kolekci Ahoj kamarádi 1 a 2. Původní příběh z Knihovničky č. 119 z roku 1984 je výborná záležitost napsaná Ljubou Štíplovou. Ten PES jako by byl příbuzný s Vrtichvostem.(10.8.2009)

Trošičku zmatené a takové nijaké oproti předloze, ale zase na druhou stranu su rád, že se povedlo některé příběhy převést do podoby animovaného kraťasu.(3.3.2013)

Můj poměrně oblíbený díl, tak trochu mi to připomínal robokocoura ze známé série Tom a Jerry.(19.8.2013)