Hopla !

všechny plakáty
Slovensko, 2008, 26 min

Účinkují:

Ján Kroner ml.

Zábavné domáce videá s Jankom Kronerom. (oficiální text distributora)

22matelko odpad!

Ako Janka Kónera mám rád ale toto je taká konina a tie trápne komentáre do ešte trápnejších videí ktoré omilajú vo všetkých reláciách takéhoto druhu už aj 10 rokov. Trápne ()

tron

Janka Kronera mám rád, ale túto tuctovú verejnoprávnu reláciu nespasila ani jeho uvoľnená charizma, ani jeho niekedy viac niekedy menej podarené vtipy ani „zábavné domáce videá“... skutočne sme sa na tomto kedysi bavili? Áno, bez debaty - ale oživiť tento "zastaraný" formát v ROKU 2008 (!)... Program mi uviazol v pamäti najmä kvôli tomu, že generálny riaditeľ STV (nepýtajte sa ma na meno, s každými voľbami tam sedí niekto iný) bol oslovený s otázkou, či v dobe šetrenia naozaj musí mať táto relácia takého hviezdneho/drahého moderátora. Ale vraj musí a ľudia, platiaci idiotské koncesionárske poplatky (keby STV aspoň mala charakter a mala IBA koncesie alebo IBA reklamu, nie oboje naraz), by urobili dobre, keby sa starali o seba. ()

MM_Ramone

Slovenská herecká celebrita Jano Króner sa opäť objavil v ďaľšom neoriginálnom projekte STV. Skočí po všetkom ako vyhladovaný pes. Tento raz si prilepšil svoj rodinný rozpočet moderovaním relácie zloženej so zábavných amatérskych video záznamov. Nejaké tie vtipné zábery zvieratiek, trapasy, krkolomné pády a usoplené detičky. Nič nové. Medzi tým Jano povie zopár vtipov a má zarobené. * ()

Arsenal83

Videá, ktoré boli trápne už v čase vydania, čo je samozrejmosťou, keďže ruku k dielu pridal i káčer Stanke. Jediným pozitívom je, že sympaťák Króner nebol v tom čase ešte na psychiatrii. ()

BigDeal odpad!

Nemôžem inak. Ako malý som sa síce na relácii "Smiechoty" rehotal, no teraz pri Hopla! som len krútil hlavou. Možno je to vekom, možno je už proste iná doba, no táto relácia s 30 rokov starými videami nadabovanými detským hlasom Riša Stankeho (z ktorých tretina sú nafingované pády, druhá tretina očakávané zrážky a tretia chutnučké zvieratká) a rovnako starými vtipmi, si ma získať ani nedokázala. Króner je oveľa lepší ako Miňo Demovič. ()

R4D0

Pozerať sa na to dalo pravdaže niektoré dokrútky boli zábavné ale niektoré nemali zo zábavou nič spoločné:-) ()

biopanic odpad!

Janko Kroner mi je ako muž a herec sympatický, ale HOPLA, toto prestrelil. Mám pocit, že ak by nejaký žiak ZŠ prestrihal pár videí z youtube a dal ich okomentovať svojmu psovi, bola by to silná konkurencia. ()

giaruj

Chudák Janko Króner. Do čoho to namočili? Trapné vtipy, trapné komenty ku akože smiešnym scénkam... A k tomu ešte playbackové publikum. Smutné, nie smiešne. ()

Boudyy

Před časem jsem to měl rád. Kroner jakožto ucházející moderátor, docela směšná videa a k nim komentář, za kterým stojí Richard Stanke (který ve slovenském znění nadaboval např. lenochoda Sida z Doby ledové). Ano, párkrát do týdne se to dalo. Potom, když se setrvávání na obrazovce neustále prodlužovalo a pořad běžel denodenně již mnoho měsíců, se z neobměněného formátu a kvalitativního úpadku jak videí, tak komentářů k nim, stala nuda. ()

ac1976 odpad!

Trápne videá, ktoré dnes v dobe internetu a fejl army nepobavia ani retarda (ani mňa), môj obľúbený Janko Kroner a jeho trápne vtipy a a ako zlatý (či hnedý) klinec programu Rišulinko Stanke a jeho zlatučké ružovučké komentáre k videám. Fuj! No do riti! Či vlastne do dupy! Či vlastne do análu! Riško! ()