Reklama

Reklama

Elvis: Easy Come, Easy Go

  • USA Easy Come, Easy Go

Obsahy(1)

Píše se rok 1967. Packers a Chiefs svádějí boj o pohár. Twiggy je senzací ve světě modelingu. V Americe je zprovozněn 100 000 000. telefon. A Elvis se potápí, aby vylovil jmění v Easy Come, Easy Go. Během jeho posledního dne u námořnictva, objeví potapěč Elvis loď, potopenou i s cenným nákladem, a tak první den v civilu začíná kariéru lovce pokladů! Elvisovi fanoušci si také přijdou na své: houpavé melodie, romantika s go-go tanečnicemi, dobrodružství pod hladinou a Král zkroucený jako preclík na slavnostech jógy! Spolu s Elvisem se představí Elsa Lanchester (Frankensteinova nevěsta). (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

bierce 

všechny recenze uživatele

Elvis v tomto filmu představuje vojáka amerického námořnictva, který pod hladinou oceánu zneškodňuje nevybuchlé miny. Při svém posledním úkolu náhodou na mořském dně narazí na vrak obchodní lodi, která jak později zjistí, převážela poklad. Proto se společně s barovou zpěvačkou a dávným přítelem vydává na honbu za pokladem. Příběh docela odsejpá a občas je prokládán Elvisovými hudebními výstupy, z nichž většina bohužel nepatří ke zvlášť povedeným. Dostatečně to však nahrazuje atmosféra 60. let, jež by se dala označit pojmem "groove". Příjemný, nenáročný film. ()

Zajímavosti (2)

  • Snímek je 50. nejvýdělečnějším filmem roku 1967. (darek kartac)
  • Loď, na které Ted Jackson (Elvis Presley) slouží na začátku filmu, je torpédovka amerického námořnictva USS Gallant MSO-489. Gallant byla spuštěna na vodu 4. června 1954, aktivně se účastnila vietnamské války a 29. září 1994 byla vyřazena z aktivní služby. 8. září 1994 byla prodána tchaj-wanskému námořnictvu, kde pod jménem Yung Ku M 1308 slouží dodnes. (darek kartac)

Reklama

Reklama