Inspirováno skutečnou událostí. Tento film vypráví hrůzostrašný příběh o závodu s časem. CSI a FBI společně skládají mozaiku z informací, která je vede k ozbrojenému extremistovi ve Francii a hlavní buňce teroristů v klidné ulici Montrealu. (oficiální text distributora)

artas

Bože... profesionálny záťah na teroristov a oni nezaistia všetky východy z budovy. Michael Ironside je tu len v úlohe reklamného pútača na film. Celý dej je predvídateľný od začiatku, sklamaný arab ktorého zneužijú zlí, zlí moslimskí teroristi. Kanaďania asi fakt nevedia točiť tento druh filmov. ()

ecceHOMMO

Od prvého momentu je zjavné čoho je tento film hodný a dobodky napĺňa svoje zaradenie: TV filmu. Škoda len, že kanaďania pozabudli do snímku vniesť napätie a väčšiu dynamiku. A tak sa stalo, že jediné nad čím sa človek pozastaví po dopozeraní Teroristu od vedle je to že ide o snímok inšpirovaný skutočnosťou - čo mu potom dodáva aspoň trošku lesku. ()

Black3R

Pre mňa veľmi príjemný film ktorý vykresľuje veľmi populárnu tému dneška, a to: Svetový terorizmus! :(......55% ()