Cyborg Cheerleader: Fuckdown in Hockey Mask Camp

(amatérský film)
Krátkometrážní / Akční / Horor / Komedie
Česko, 2007, 8 min

Hluboko v lesích musí profesionální zabiják spolu se dvěma roztleskávačkami odrazit invazi vražedných nafukovacích pannen a zjistit, co se to kurva děje. Dřív než vystřílejí všechny náboje. (oficiální text distributora)

slatkac

Tahle béčková podívaná kterou mi poradil Segrestor (díky ti brácho) dopadla přesně podle mého očekávání. Na to jak to bylo krátké tak to bylo dost zábavné. Nafukovací panna jako zabiják??? Proč ne. Další plus si určitě zaslouží pěkný holky a hudba kterou bych nominoval minimálně na objev roku. Nezapomeňte,že až příště budete nafukovat pannu, ujistěte se že jen p*chací. ()

tron

„Čo sa ti stalo?“ – „Kybernetizovali ma.“ Po krátkometrážnom debute TELO (2006) nakrútil Josef Blažek druhý kraťas a je to niečo úplne iné. Akoby až oddych po psychicky vysiľujúcom debute. Dve štíhle, nahé stopárky v červených minisukniach sa s nabúchaným borcom v letnom lesnom tábore dostávajú do konfliktu s mimoriadne krvilačnými nafukovacími pannami a v horskej húštine čoskoro zašteká samopal. Keď sa od stromu k stromu odráža mrazivé pišťanie približujúcej sa bábik, je to takmer ako približujúci sa rev aljašského medveďa v NA OSTRIE NOŽA (1997) s Anthonym Hopkinsom. Humor samozrejme prevláda a scény s pannami sú skvelé, ale nie je ich bohužiaľ veľa (ani na osemminútovú dĺžku). ()

Wacoslav1

Tenhle kousek chozeho mne suverene nejvic pobavil je to sice hrozna kravina ale uz dlouho sem se tak nevalel smichy po zemi jako prave ted je to proste cistokrevne dementni zabava ktera si nehraje na zadne umeni a tak to ma byt u amaterskeho filmu pokud totiz jeho tvurce na nic lepsiho nema tak je blbost snazit se o nejake umeni nebo vyssi poslani hlavne kdyz to pobavi takhle to vidim ja kazdopadne ten tabor ve stylu patku 13 rozhodne potesil hudba se taky povedla jenom skoda ze ten konec je takovej lehce useklej kazdopadne ja byl spokojen takhle ma spravny kratkometrazni ulet vypadat! ()

LION-MR.T

Na rozdíl od Těla tento film našeho hodně známého přítele Krále "chozeho"béček sází na zábavu,ale vadily mi ty anglické titulky. Dlouho jsem se tak nepobavil a Tábor hokejové masky,tady ať mi nikdo nevykládá,že tohle není český Crystal Lake,zvláště,když tam ještě najdete mačetu. Hudba se rozhodně povedla,všechna čest. Ale vraždící nafukovací panny? Tady,už příběh ukazuje svoji debilitu,jenž ho činní tak krásným. Za co musím ubrat plánovanou pátou hvězdičku je tak blbě ustřihnutý konec,ale kočka jenž byla kybernetizoval byla super. ()

2-Xtreme

Síce to nie je tak kvalitné ako Telo, ale stále ide o skvelý amatérsky kratas. Dej je jednoduchý a zábavný, dokonca by som povedal dosť odvážny... pretože cherleeaders movie boli in tak v 80-tich rokoch a choze dokázal ako tak vytiahnut a oprášiť tento subžáner. Herecké (ne)výkoni vôbec nebijú do očí a celkvo ked si zoberiem, že to bolo natočené v ČR je to skvelé. Dve sexy rozstlievačky, jedna nafukovacia anča a boj môže začať. Pekná pocta cheerleaders filmom a samozrjeme Piatku 13-teho. Ked som to pustil kamošom, tak každý jeden povedal "Len 8 minút? Ja chcem viac" a to už o niečom svedčí. Dávam 60% pretože Telo malo niečo do seba. PS: Ale kožičky mega potešili :) ()

• Postava profesionálního zabijáka Mr. Screwdrivera byla stejně jako celá úvodní scéna převzata z nerealizovaného scénáře filmu Bikini Force: Cannibal Orgasmo. (choze)
  • V první verzi scénáře byl zabijákem ninja, který měl do filmu vnést bojové umění. Role byla nabídnuta režisérovu známému Pavlu Holcovi, ale roli odmítl. (choze)
  • Režisérské cameo - vědec, který udělá z roztleskávačky cyborga. (choze)