Stalo se na světové výstavě

• Česko

Příběh z Jarmarku

It Happened at the World's Fair

Dobrodružný

USA, 1963, 105 min

• nascendi

Nezaujímavý Taurogov produkt, v ktorom však zaznie jedna z mojich najobľúbenejších skladieb - One Broken Heart For Sale.(21.1.2009)

Místy zábavná komedie, na které je však až příliš okaté, že to celé je pouhou kulisou samotnému Elvisovi a jeho písním. Nic ve zlém, ale plnohodnotná komedie to není a stejně tak ani muzikál...(4.3.2005)

Elvis presley bol hlavne king of Rokenroll, a dost plany herec. Viem, mal aj fajne filmy /mna sa videl Tickle me 1965 - k tomiu sa este dostanem/ a viem aj o Kid Gallahad pochopitelne. Tuto je to umelina, fakt humor nasilu, Elvisa to asi zrejme ani nebavilo : 50 %(7.3.2018)

Můj první Elvisovskej film. Nakonec to vůbec nebylo špatný. I když se odehrává v 60. letech, celkově má spíš feeling let 50. a celkovou umělost a prkenost filmu je třeba nutno brát s rezervou. Jinak OK. Potěšil Kurt Russel ve své debutové roli. První role a hned v ní nakopal Elvisovi, to je teda něco!(27.7.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,250,000Tržby Celosvetovo $-(22.3.2009)