poster

Zapomenuté město na Planetě opic (TV film)

 • USA

  Forgotten City of the Planet of the Apes

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1980, 95 min

Hrají:

Roddy McDowall (a.z.), Ron Harper (a.z.), James Naughton (a.z.), William Smith (a.z.), John Hoyt (a.z.), Marc Singer (a.z.), Jackie Earle Haley (a.z.), Robert Phillips (a.z.), Booth Colman (a.z.), Ronald Stein (a.z.), Zina Bethune (a.z.), Jon Lormer (a.z.), Nick Dimitri (a.z.), Mark Lenard (a.z.)
 • filmmovier
  ***

  Slabší než předchozí díl, ale pořád mnohem koukatelnější a zábavnější neř díly 3 - 5. Nejde k tomu nic moc dalšího psát, přechody mezi epizodami jsou znatelné, postavy jsou vcelku sympatické a atmosféra a masky tradičně skvělé. Děj nikterak originální, tempo pomalé a veledílo hodné zapamatování to také není, ale na rozdíl od jiných dílů tohle tak neurazí. 55%.(28.10.2017)

 • blondboss
  *

  Pokračovanie najzbytočnejšieho rebootu nejake série vôbec. Tentokrát ide opäť o skopírované a spojené epizódy zo seriálu z roku 1974 - The gladiators a The legacy. Tomuto filmu určite nedám viac ako jednu hviezdičku, tak ako aj ostatným, lebo takéto vykrádačky nemajú miesto v kinematografii. Bohapusté ťahanie peňazí z legendy. 15 %(29.5.2015)

 • kaposlav
  ***

  Séria filmov s Ronom Harperom a Jamesom Naughtonom len škodí povesti pôvodným filmom Planety opic. Bitva o Planetu opic (1973) mal byť posledný piaty diel a basta. Až po Planetu opic (2001) sa jedná o podradné filmy, až na vínimku Návrat na Planétu opic (TV film) (1981) a Zapomenuté město na Planetě opic (TV film) (1974), ktorá na mňa pôsobila nostalgicky a udelil som 3*.(25.2.2013)

 • cheyene
  ***

  Pamatuji si, že jsem příběh Allana, Peta a Gailana hltal ve všech pokračováních. Samozřejmě nelze tyto snímky porovnávat s původní Planetou opic, avšak máte-li slabost pro variace na původní téma, Zapomenuté město vás nemusí zklamat.(24.10.2010)

 • anli
  **

  První z řady televizních filmů na volný námět"Planety opic".Je tu vcelku jakž takž průměrný scénář,slušně vizuálně zpracovaný a hlavní hrdinové i zápletka udržují poměrně slušné napětí,i když na televizní úrovni.Samozřejmě film nepřinášíá nic nového,jen se opět opakuje a parazituje na slavném filmu.Tady ale říkám vcelku-budiž-neb jde o televizní volné pokračování,kde se divák dozví,jak to bylo s jeho oblíbenými hrdiny dál a nebude se úplně nudit,nebo znechuceně odvracet hlavu.Dávám zapomenutých 45% a opice,jsou holt opice.(6.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace