Zrada a chamtivost na Planetě opic (TV film)

Treachery and Greed on the Planet of the Apes

Zrada a chamtivosť na Planéte opíc

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1980, 94 min

Ralph Senensky

Stanley Hough

Komentáře uživatelů k TV filmu (17)

Skvělé "opičí závody"..(23.9.2013)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Masky 8/10/// +prostředí, masky, dabing, postavy -laciné, pořád slabý scénář, s názvem to nemá nic společného/// Začíná v tom být docela pořádný opičí guláš. Na databázi jsou čtyři filmy, které se dle mého skládají z jednoho seriálu. V každém filmu jsou dvě na sebe nenavazující části (což moji domněnku ještě prohlubuje). Při srovnání s původními filmy je tohle strašná blbost, které těm pěti původním snímkům nesahá ani po kotníky. Jenže jsem velkým fanouškem Planety opic a tak jsem tento film nemohl vynechat. Hodnotím opět tento počin na úrovni seriálu nebo TV filmu, jinak by to bylo maximálně na 1*. Proto tak neučiním. Naopak řeknu že tyto dvě části byly daleko zajímavější než ty co jsem viděl předtím. Bylo to zajímavější, bylo tu víc napětí a konečně trošku o něco šlo. Už se nemohu dočkat až vznikne Nová Planeta opic, snad někdy v roce 2010-2011. Uvidíme./// Celkem 74%///(19.11.2009)

• mzss1

Ještě horší než předchozí, ach jo, kdo si mohl dát práci s tímto brakem ? Hodnocení je jasné. 5% = odpad!(4.2.2013)

Jako díl seriálu a zároveň malé navnadění před kinem (Zrození planety opic) dobré. Navíc na nějaké asi deváté nebo desáté pokračování.. 55%(8.8.2011)

• ARI50

Nevím asi to vzdám divím se že se solí penězi do takových škaredých nápadu.(23.9.2018)

• MartinezZ

Tohle už nemá s filmem jako takovým nic společného. Tady jde o další díl "seriálu", který už s Planetou opic nemá nic společného, akorát se využily masky, které ležely v kostymérně.(6.8.2011)

• Bobik9

Dva díly v sobě. První dostihový nebyl vůbec špatný, i když s Planetou opic už to nemá prakticky nic společného, ovšem u druhého dílu jsem trpěl. Ztrácel jsem se, postava podrážela postavu, ale dělala to tak, že ani sama nevěděla, co vlastně činí. Skoro všechny tyhle TV filmy Planety opic, čili ty slepence ze seriálu, vykrádají velkolepou značku. Ale dalo se to shlídnout.(30.6.2012)

• anli

Další televizní počin na opičí téma,takže tomu můžeme s klidem začít říkat seriálTen má tady navíc(opět)velmi slabý scénář,který nemá s původním tématem vůbec nic společného a je to vlastně úplný paskvil.Budu-li se na to dívat,jako na jeden díl seriálu a přimhouřím obě oči,je to vcelku slabší,ale průměrné dobrodružné sci-fi,kde se divák úplně nenudí a pár scén je celkem vydařených(jako pokračování "Planety opic"by to ovšem nemělo vůbec šanci),takže dávám 40% a opravdu se těším na"Zrození".(6.9.2011)

• Prochy38

Ono to hrozně bolí, když člověk vidí, co se stalo z jeho kultu. Použít masky a hudbu z kultovní série, na koleni napsat epoizody, jak ze seriálu pro děti a trochu tam teda načančat nevraživost mezi lidmi a opicemi, to někomu přijde jako dílo... Mně teda ne! * spíše z principu, jinak je to odpad jak vyšitý... Ještě k tomu jsou tam ti dva "hrdinové", které nemůžu ani cítit.... Jde vlastně o dva díly seriálu v jednom. Nejhorší na tom je, že to opravdu někdo myslel vážně...(7.9.2011)

Opět jeden z těch lepších dílů. Závody byly fajn, ani druhá (slabší) část nebyla vůbec špatná, překvapivě velmi koukatelná záležitost a asi nejlepší z téhle série. Pořád je to ale neskutečně průměrné, neinovativní a neoriginální. A taky strašně moc hloupé a občas nudné. Ale zábavné tak, že to prostě neurazí. Na tuhle sérii rozhodně plivat nebudu. 55%.(30.10.2017)

• Lilloos

Nejdřív se nic nedělo, tak jsem usnula. Když jsem se probudila, dělo se toho zas až moc. Pak to skončilo a já byla ráda.(19.3.2015)

• drankeryth

Ja som si myslel, ze je to film, ale to je nejaky film, kde su zhrnute dve casti zo serialu Planeta Opic. Prva cast bola o jazde na konoch, kde ma to ako tak bavilo a druha cast bola o podvode, kde to uz troska skripalo a nemozem povedat, ze ma to nejako extra bavilo.(1.8.2012)

• Likan7

Pocitově se jedná s přehledem o nejlepší slepec tohoto seriálu. První půlka, díl se závody je s přehledem nejlepší a nezajímavější, tam klidně půjdu na 3*. Druhá část filmu je zase nudná, tentokrát politická, záležitost.(2.11.2017)

Ide o zlepenec seriálových dielov .9.diel a 11.diel VIDENÉ 1x(17.6.2012)

Ve světě, kde vládnou opice vládne i ruku v ruce hazard a korupce. A hlavní zápletkou tohoto dílu je, že se lidští kosmonauti připletou do koňských závodů, kde musí porazit opičího šampióna. Jde o hodně a závod doprovází četné nástrahy a nebezpečí, ale nakonec se podaří závod vyhrát a tím se opět přiblížit ke svobodě. Když to budu brát jako volné pokračování, určitě snímek neurazí. Tento film není zdaleka nejlepší opičárnou, ale rozhodně nepatří ani k podprůměrným snímkům. A proto průměrné hodnocení za tři hvězdy odpovídá.(5.4.2014)

• blondboss

Ďalšie pokračovanie trápneho rebootu, ktoré tentokrát pozostáva z ďalších dvoch častí pôvodného seriálu - The horse race a The tyrant. Najhoršie na tejto minisérii je, ako je badateľný prechod z jednej časti do druhej. A v tomto filme to vidieť asi najbadateľnejšie, no schválne si všimnite cca 47-mu minútu. Proste zlé. 15 %(29.5.2015)

• Rathe

Zlatý první díl opiček...(28.9.2015)