Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Na třetí pokračování této komedie z přelomu tisíciletí jsem byl hodně zvědavý. Jedničku a dvojku jsem viděl snad stokrát a proto jsem se na další dobrodružství agentů J a K hodně těšil. Věřil jsem, že přípravu nepodcení a připraví hodně dobrý scénář. Návrat do minulosti? No moc jsem tomu nevěřil, ale pak jsem si uvědomil, že Tommy Le Jones poněkud zestárl a na špičkového agenta se už moc nehodí. Proto, ho částečně zastoupil obstojný Josh Brolin, jako mladší alter ego agenta K z roku 68. Jediné co mě trošku zklamalo, byla absence roztomilýho mluvícího mopsíka Franka. Na něj jsem se těšil a doufal jsem, že se objeví, ale to se bohužel nestalo. Jinak perfektní podívaná, dobrý dějový zvrat a spousta legrace. Těším se na případný čtvrtý sequel, který se ale v dohledné době určitě nedostaví...100%...[01.06.2012_Cinestar_Černý Most](15.9.2012)

 • Cervenak
  **

  Pár solídnych vtipov (padajúci bankári, černoch v drahom aute), pohodový Smith, pasujúci Brolin... a to je asi tak všetko. Najviac ma sklamal nedostatok zábavných mimozemšťanov. Od skoku do minulosti to brutálne smrdí scenáristickou zmätenosťou a snahou ušetriť na trikoch, čo je vzhľadom na obludný rozpočet zarážajúce. Celkovo chabé. Rozhodne najslabší diel.(2.6.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Moc ses nezměnil. Ta ruka, kterou jsem ti ustřelil, je pořád pryč." Jako zaměstnanec MiB v letech 1964-1972 mohu potvrdit, že tento příběh je pravda, čistá pravda a celá pravda. Tedy v jisté verzi minulosti, která pravděpodobně nastala, ale nemohu zcela vyloučit možnost, že to bylo v jiné časoprostorové dimenzi. Mně je to vlastně jedno, protože jsem se velmi dobře bavil, ač k vyloženému popadání za břicho nakonec nedošlo. Zcela nepochybně k němu dojde v nějaké jiné verzi budoucnosti.(2.7.2012)

 • MM_Ramone
  ***

  Americký režisér Barry Sonnenfeld natočil v roku 1997 úspešnú sci-fi komédiu "Muži v čiernom". Bola to svižná popkornová jazda s dvojicou super tajných agentov. Skúsený "K" a jeho nový, mladý kolega "J" zachránili galaxiu pred nebezpečným vesmírnym zločincom. Po piatich rokoch vyprodukoval Sonnenfeld druhú časť. Tá bola výrazne slabšia ako úvodný film. Preto ma tretie pokračovanie z roku 2012 nijak moc nelákalo. Avšak po jeho zhliadnutí musím skonštatovať, že to bolo celkom fajn. Najviac ma oslovila idea cestovania v čase. Aktívna manipulácia s budúcnosťou. Návrat do minulosti kvôli zmene prítomnosti. Mám rád takéto časopriestorové špekulácie. ***(13.3.2014)

 • Don Jebal
  **

  Jednoznačne je tu zlý scenár (nudný), ktorý aj napriek obľube hlavných hrdinov, neudrží diváka v pozornosti. Veľmi pekne je spravený skok časom, scény s Andy Warholom a imitácia Tommy Lee Jonesa v podaní Josha Brolina (klobúk dole). No musíte bojovať s nudným príbehom, je tu veľa, ale veľa kecov a málo akcie, zaporák je úplne na hovno a k tomu je to hrozne detské, škoda potenciál nevyužitý.3D ako vždy zbytočné iba dve scény boli plne využité (skok časom, motýle) a český dabing tomu tiež nepomohol. Tržby filmu Tu!(1.6.2012)

 • - V závěru filmu, ve scéně v bistru, je chybný střih, když servírka v žluté uniformě projde za zády agenta K (Lee Jones) dvakrát stejným směrem. (velkyvezir)

 • - Jedna z ryb v kuchyni ve skutečnosti není mimozemská. Jedná se o rybu Psychrolutes, která obývá obrovské podmořské hloubky a byla objevena až v roce 2003. (DJDVD)

 • - Během slavnostní premiéry snímku v Moskvě udeřil Will Smith reportéra, který ho chtěl políbit na ústa. (Sufferer)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace