Auto Moto Styl (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 26 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (19)

• Aky

Jako reklama neúčinné, jako pořad zbytečné.(8.10.2011)

• Peytl

Auto moto shit...škoda písmenek.(31.12.2011)

• WANDRWALL

Zbytečná reklama zadarmo pro auta.(7.9.2010)

• Angelopul

Auto moto nevkus.(29.5.2010)

• Sfinkter

Nynější podoba je rozhodně slabší než konkurence na Primě (Autosalon) a představení nového Porsche stylem tůrování v pražských ulicích a řízení sebestřednou slepicí je opravdu na úrovni.(31.3.2012)

• A.Fish

Nuda a demence!(21.7.2012)

• ssfan

Auto Moto Styl je pořad, který je na obrazovkách České televize dle mě naprosto zbytečně. Tvůrci sice testují povětšinou zajímavé vozy, ale způsob, jakým komentují je příšerný. Pořad se snaží být cool, ale je to spíše trapnost a neodbornost nadevše. V porovnání s Autosalonem TV Prima je AMS naprosto jasně poraženým. 30%(4.4.2010)

Je to dobré, jelikož je to o autech je to špatné jelikož pořadem provázejí idioti z pořadu NEKECEj, takže 50 / 50, kdyby šlo dát 2,5 * už by je tento pořad měl(26.2.2011)

• lili6

Moderátor byl tak pozoruhodný, že jsem nevěděla, jestli se jedná o pořad o autech či o komediální taškařici s trapnými vtipy. Opravdu "odborník" na pravém místě:)(9.7.2012)

• Paity

Nepochopí, proč někdo nacpal toho blba Hezuckého na obrazovku. Ten člověk nic neumí a ještě ho šoupneme na obrazovku, aby to viděl celý národ.(19.11.2012)

• Daewiik

Moderátoři strašní, nápad žádný. Dívala jsem se pouze proto, abych zjistila, jak hrozné to s tímhle pořadem je. A taky kvůli Mitsubishi ASX, ale pro příště můžu použít google, vyjde to nastejno.(26.8.2011)

Poměrně nový pořad o autech, který měl zaujal, dokud ho moderoval Libor Zezulka. Vpodstatě Auto Moto Revue pro mladší. Ne tak propracovaný jako Autosalon, rozhodně zábavnější a svižnější než AMR. Chválím sekci o první pomoci a snahu o originalitu. Mládí vpřed! P.S. Srovnávat AMS s TOP GEARem je jako srovnávat Gumáky s Jistě, pane ministře. Zbytečné.(21.1.2011)

• Luukec

Ubohý pokus o kopii Top Gear, ovšem kde Top Gear byl vtipný, AMS není..(23.1.2010)

• dandislav1991

všude samá reklama!(26.7.2012)

• Ravic

To je hodnocení "odpad" ještě lichotka! Navrhuji hodnocení: sračka!!!(4.2.2012)

• pOne

Na veřejnoprávní televizi nečekám tak povrchní a trapný pořad věnovaný automobilům.(4.7.2011)

• subic

Hurá otestujeme něco, co nám někdo půjčí k otestování, my se projedeme, pochválíme to a uděláme tomu delší reklamu.(29.11.2013)

• Slick

Mám rád Auto moto revue. Tohle je jenom slabý, rádoby zábavný odvar... Jediné plus je, že se pořad natáčí v okolí města, ze kterého pocházím..proto ta 1* :-)(10.4.2011)

• Eradin

Trapák a trapák, kterým přizvukuje další trapák. Pokud nechcete, aby vás v břiše tížil sobotní oběd, Auto Moto Styl je jasná volba.(14.4.2012)