Reklama

Reklama

Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit

(TV pořad)
  • Česko Svět rekordů a kuriozit - speciál

Obsahy(1)

Kdo má na světě nejmenší oko? Kdo má na světě nejvíce dětí? Kdo má na světě nejdelší vlasy? Zajímá Vás, co všechno je zaznamenané v knize rekordů? Spoustu zajímavostí uvidíte právě v tomto pořadu České televize! (Handle)

Recenze (58)

yaqwsx 

všechny recenze uživatele

Rekordy... O ty tu nejde. Tady jde jen o dvojci B&S - ti chlapi jsou neskuteční exoti díky kterým tento pořad může existovat. Je to neskutečná přehlídka šílených hlášek, neskutečných převleků a vtípků. Člověku tento pořad v podstatě nic do života nedá, ale velice slušně ho pobaví. "Pořežu tě pohledem!" ()

Dejvi21 

všechny recenze uživatele

Výborný pořad, který mi dnes opravdu chybí, sice tam nebyl žádný hluboký humor, ale vždy jsem se dobře pobavil a odreagoval, navíc často zajímavé a osvěžující např. vytvářením nových rekordů přímo ve studiu, tak proč si Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit nenechat jako pořad pro můj 100. komentář že? ()

Reklama

maara666 odpad!

všechny recenze uživatele

Idea pořadu je sama o sobě hloupá. Ale konec konců, záleží na vkusu. Co je ale naprosto tragické, jsou neherecké výkony Bernatského a Svěceného. A hlavně, ti dva nejsou vtipní, ale jejich humor je neuvěřitelně hloupý, až dětinský. Z celého pořadu je mi za ně neuvěřitelně trapně a nevím, zda je mám litovat nebo jimi opovrhovat. ()

Zagros 

všechny recenze uživatele

Menší moderátorská odbočka známých sporťáků do světa rekordů a kuriozit, která nebyla vyloženě špatná. Kluci dokázali najít různé zajímavosti a občas byli i vtipní. Sem tam to sklouzlo k trapnosti, ale jako občasná zábava v televizi si to ty tři hvězdy zasloužilo. Než se to až moc začalo opakovat, skončilo to naštěstí samo. ()

J.Connor 

všechny recenze uživatele

Vyloupený u.s. pořad Ripley´s believe it or not. Chlapcům nešel upřít jistý komediální talent, nicméně jejich konfrontování se zrzavou moderátorkou, mnohy doprovázené dvoj.smyslnými žertíky mě dávilo. Humor založen podobně jako u TeleTele prakticky pouze na vícerovýznamech stejného slova. Dvě * tedy hlavně za reportáž o muži, který si šel nakrájet chleba a ten se ukázal jako plesnivý. Muže začala bolet hlava a když dorazil do nemocnice, zjistili velice pozdě, že ho napadla vzácná plíseň a zakořenila se mu v tkáni na obličeji. Načež lékaři muži vydlabali celý obličej i část lebky tak, že mu zbyla pouze páteř a fragment temene držící pouzdro na mozek. Dnes chlapík chodí na procházky kolem vody a manželka ? Jejich vztah to stmelilo... brutale.... ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama