Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit (TV pořad)

• Česko

Svět rekordů a kuriozit - speciál

Talk-show / Sportovní

Česko, 2005, 26 min

Rekordy... O ty tu nejde. Tady jde jen o dvojci B&S - ti chlapi jsou neskuteční exoti díky kterým tento pořad může existovat. Je to neskutečná přehlídka šílených hlášek, neskutečných převleků a vtípků. Člověku tento pořad v podstatě nic do života nedá, ale velice slušně ho pobaví. "Pořežu tě pohledem!"(7.8.2011)

• maara666

Idea pořadu je sama o sobě hloupá. Ale konec konců, záleží na vkusu. Co je ale naprosto tragické, jsou neherecké výkony Bernatského a Svěceného. A hlavně, ti dva nejsou vtipní, ale jejich humor je neuvěřitelně hloupý, až dětinský. Z celého pořadu je mi za ně neuvěřitelně trapně a nevím, zda je mám litovat nebo jimi opovrhovat.(7.1.2016)

Jako teenager jsem to miloval. Bernatský se Svěceným měli neuvěřitelně dětinský humor, ale bylo to osobité, plné nápadů a tehdy jsem jim to prostě žral. A vlastně si myslím, že bych s tím neměl problém ani dnes - infantilní humor mi nikdy problémy nedělal, ono záleží na tom, jak moc se považujete za intouše, který se nad tím musí pohoršit. Plus to bylo proložené zajímavými spoty. Dnes už by to nebylo účelné, stovky takových kompilací najdete za minutu na netu, ale v době vzniku to mělo smysl.(15.1.2018)

Výborný pořad, který mi dnes opravdu chybí, sice tam nebyl žádný hluboký humor, ale vždy jsem se dobře pobavil a odreagoval, navíc často zajímavé a osvěžující např. vytvářením nových rekordů přímo ve studiu, tak proč si Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit nenechat jako pořad pro můj 100. komentář že?(4.6.2013)

• J.Connor

Vyloupený u.s. pořad Ripley´s believe it or not. Chlapcům nešel upřít jistý komediální talent, nicméně jejich konfrontování se zrzavou moderátorkou, mnohy doprovázené dvoj.smyslnými žertíky mě dávilo. Humor založen podobně jako u TeleTele prakticky pouze na vícerovýznamech stejného slova. Dvě * tedy hlavně za reportáž o muži, který si šel nakrájet chleba a ten se ukázal jako plesnivý. Muže začala bolet hlava a když dorazil do nemocnice, zjistili velice pozdě, že ho napadla vzácná plíseň a zakořenila se mu v tkáni na obličeji. Načež lékaři muži vydlabali celý obličej i část lebky tak, že mu zbyla pouze páteř a fragment temene držící pouzdro na mozek. Dnes chlapík chodí na procházky kolem vody a manželka ? Jejich vztah to stmelilo... brutale....(17.8.2009)