Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy. (Česká televize)

Recenze (21)

Trevor 

všechny recenze uživatele

Ako chlaoca ma to prirodzene bavilo zhruba rovnako ako čítať časopisy o autách a prirodzene Trucker, kde sa mi po čase viac páčili opačné stránky posterov v strede časopisu. V jednom z komentárov sa však spomína že to nebol dokument na ktorý by človek čakal a skôr som ho sledoval vtedy keď som naňho náhodou natrafil. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Bežná, priemerná, nijak zvlášť nápaditá, ale aj tak celkom solidná, pomerne zaujímavá publicistická relácia pre nadšených motoristov, ktorú vysiela verejno-právna Česká Televízia (ČT). Rady, typy, novinky, postrehy týkajúce sa automobilov, motocyklov a všetkého, čo s nimi súvisí. Plus pravidelná súťaž pre pozorných divákov o praktické, vecné ceny. Také je AMR - "Auto Moto Revue". ** ()

Reklama

HouseMK 

všechny recenze uživatele

Nejnudnější pořad o autech, jaký jsem zatim viděl. A to jsem velký fanda. Poslední dobou registruji mírné zlepšení (2010), ale neustálé protlačování čtyřkolek mi leze krkem. Naopak zajímavé a podobných českých pořadech jedinečné je povídání o veteránech a automobilové historii, sem tam nějaká motorka a skútr. K něčemu jsou i rady motoristům ohledně bezpečnosti, servisu a služeb okolo automobilů. Ale probůh, ať to není jen pro seniory! ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Pořad je vysílaný už spoustu let. Ne terprve od roku 2004!!! Sledoval jsem ho už, když jsem chodil na základku v letech 1997-2000. Překvapivě mě tento magazín bavil. Líbily se mi testy nových aut a různé zajímavosti. Dnes si nedokážu představit se na to dívat. Auta mě už nezajímají, což potvrzuji tím, že ve svých 25 letech nemám žádný řidičák!!! ()

Eisenmann 

všechny recenze uživatele

Kdysi jsme měli před sebou docela podařený informativní pořad o automobilech a motorkách. Od nových dílů (letošní rok 2014) ale kvalita klesá. Tragicky nesympatické podání moderátorů je až otřesné. Proč se mám v pořadu o motorismu dívat na člověka, který jednou v životě na olympiádě dobře skočil na lyžích? Ani jeden z nich není vhodným moderátorem pro takový pořad, s vyjímkou Josefa Kaliny, který narozdíl od ostatních působí ve své moderátorské roli přirozeně a inteligentně. Musel jsem snížit hodnocení pořadu o dvě hvězdy. Smutné. Snaha lehce se připodobnit britskému Top Gearu přišla na zmar. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama