• Mol

I COLLECT BRIDLES FOR SOUVENIRS AND ON THE END OF ONE I WAS PLUMB SURPRISED TO FIND A HORSE! Ryan se snaží jak nikdy, Preston je záporák jako svině a Brennan hází ty své dětkovské moudra. Pro mě trochu zklamání. Čekal jsem s takovejma hercema jinej tanec. Závěrečná akce, kde je plné město pistolníků a vystřelí se všeho všudy dvakrát je nevyužitá příležitost a to se neodpouští.(13.4.2015)

Badmeni potřetí a naposledy. Tato série nebyla nikdy sérií v pravém slova smyslu. Všechny tři díly měly společné pouze to, že byly týmovkou legendárních banditů (skutečných a vymyšlených) z divokého západu - někteří z nich byli de facto hodní a někteří byli grázlové nejtvrdšího ražení (v mezích dobového vkusu samozřejmě). Tento snímek nám představuje bratry Jamesovy, bratry Youngerovy a fiktivního banditu Jeffa Clantona, kterého hraje Robert Ryan a který je zároveň hlavním klaďasem, jehož cesta na opačnou stranu zákona byla lemována pouze dobrými úmysly. Je to docela fajn zábava, jenom je škoda toho závěru, který se odehrál de facto celý ve tmě. Slabší čtyři.(28.12.2013)