Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jeff Clanton (Robert Ryan) pochytá zbylé konfederační vojáky, kteří se dosud po skončení občanské války nevzdali. Slíbí jim, že ačkoliv jsou desperáti, mohou po složení přísahy volně odejít. Ti se tedy vzdají. Po příjezdu do pevnosti je ovšem chce místní muž jménem Fowler (Robert Preston) s vidinou odměny předat zákonu. Clanton na něj nebere ohled. Při odříkávání slibu přísahy se však lidé začnou bouřit a Jeff při obraně zastřelí jednoho civilistu. V ten den byl již propuštěn z armády, a tak ho za to postaví před soud, který ho usvědčí z vraždy. Ocitá se tak ze dne na den v roli psance. (Mol)

(více)

Recenze (2)

Mol 

všechny recenze uživatele

I COLLECT BRIDLES FOR SOUVENIRS AND ON THE END OF ONE I WAS PLUMB SURPRISED TO FIND A HORSE! Ryan se snaží jak nikdy, Preston je záporák jako svině a Brennan hází ty své dětkovské moudra. Pro mě trochu zklamání. Čekal jsem s takovejma hercema jinej tanec. Závěrečná akce, kde je plné město pistolníků a vystřelí se všeho všudy dvakrát je nevyužitá příležitost a to se neodpouští. ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Badmeni potřetí a naposledy. Tato série nebyla nikdy sérií v pravém slova smyslu. Všechny tři díly měly společné pouze to, že byly týmovkou legendárních banditů (skutečných a vymyšlených) z divokého západu - někteří z nich byli de facto hodní a někteří byli grázlové nejtvrdšího ražení (v mezích dobového vkusu samozřejmě). Tento snímek nám představuje bratry Jamesovy, bratry Youngerovy a fiktivního banditu Jeffa Clantona, kterého hraje Robert Ryan a který je zároveň hlavním klaďasem, jehož cesta na opačnou stranu zákona byla lemována pouze dobrými úmysly. Je to docela fajn zábava, jenom je škoda toho závěru, který se odehrál de facto celý ve tmě. Slabší čtyři. ()

Reklama

Galerie (14)

Reklama

Reklama